שבת , פברואר 27 2021

האקדמיה של Crestron מגיעה לעולם הוירטואלי

ברוח התקופה – כלל הקורסים של אקדמיית החברה מגיעים לאונליין ומציעים מגוון רחב של אפשרויות למידה בפורטל החדש ה Crestron Technical Institute -CTI

CTI היא האקדמיה של Crestron העולמית, באמצעותה הוסמכו עד כה עשרות אלפי אנשי מקצוע בתעשייה מסביב לעולם. הקורסים מועברים על ידי מרצים מנוסים מעולמות ההנדסה, השיווק והמכירות כדי להביא את המידע המקיף ביותר והנוגע לכלל עולמות ה-AV. הקורסים מחולקים לקהלי יעד שונים ונותנים ערך רב לאנשי מכירות, מתכננים, טכנאים ומתכנתים.

חברת Crestron משקיעה ביצירת מענה לצרכים המשתנים ברוח התקופה, והדבר ניכר ובא לידי ביטוי במספר מישורים:

קיום כנס טכנולוגי וירטואלי ראשון מסוגו (Crestron Next). 

השקה של מגוון פתרונות המותאמים לצרכי הלקוחות  בתקופה זו, המתבטאת בין השאר בהרחבה משמעותית של  משפחת פתרונות ה-collaboration. דוגמא לכך היא השקת ה-Mercury Mini, המתאים לחדרי ישיבות וחדרי עבודה קטנים ואף אישיים.

וכעת, גם עדכון פלטפורמת רכישת הידע של החברה, ומעבר לפלטפורמה וירטואלית – מהלך שמבטיח שהשותפים של Crestron יישארו תמיד ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ויוכלו להבטיח התקדמות בכלל היכולות, גם בתקופה מורכבת כזו, בעידן הקורונה, וגם לאחריה – לכל אתגר שיבוא.

 

מה לומדים ואיך מתחילים?

הקורסים המוצעים מקיפים ומותאמים לכל תפקיד בתעשייה ולכל שותף או יועץ של Crestron בארץ ובעולם. הם מסייעים לקידום קריירה אישית וכן לקידום המקצועיות והאיכויות לכל העוסקים בתחום. בפלטפורמה מוצעים קורסי ליבה, מכירות, תכנון, טכנאות, ותכנות כולל מסלולי המאסטר היוקרתיים. 

אקדמיה גלובלית, 24/7, מכל מקום

הפורטל החדש מאפשר התאמה אישית של הממשק למשתמש, החל מבחירת שפה (כולל עברית), דרך נגישות לתכנים רלוונטים לאזור הזמן בו נמצא המשתמש ועד תחומי עניין ועוד. 

הפלטפורמה מכילה שני סוגי קורסים: הראשון מביניהם כולל קורסים ללמידה עצמית (On Demand) – מדובר בקורסים הבנויים מסרטונים קצרים מוקלטים מראש. כל קורס מחולק לסרטונים קצרים ואינפורמטיביים שניתן בקלות לחזור אליהם כדי להזכר בפרטים, והם מהווים בסיס לכל למידה נוספת שתגיע בהמשך. הסרטונים אמנם באנגלית אך בקרוב תהיינה זמינות כתוביות בעברית.

לוחות הזמנים ללימוד מאפשרים גמישות רבה ובנוסף, המערכת זוכרת בדיוק איפה עצר המשתמש ומאפשרת לו להמשיך בדיוק מאותו מקום בהתחברות הבאה. מערכת הלימוד אף עוקבת אחרי התקדמות הלומד ומלווה אותו.

הסוג השני מכיל קורסים מקוונים המועברים על ידי מדריך בזמן אמת. קורסים אלה כוללים אינטראקציה המאפשרת שיח ומעקב אישי. (הפלטפורמה תאפשר גם הרשמה לקורסים פרונטליים כאשר אלו ישובו להיות רלוונטיים)

כיוון שהפלטפורמה היא וירטואלית, משתמשים יכולים להרשם גם לקורסים עם מדריך ממדינה אחרת. המערכת מאפשרת להבטיח שהקורס שנרשמת אליו מותאם לך מבחינת שפה, איזור זמן וכו.

גם קורסים בעברית יהיו זמינים בהמשך ויודרכו על ידי הצוות של Crestron ישראל.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל