הכירו: אולם הקולנוע השוויצרי בו התקינה סמסונג לראשונה באירופה מסך LED תלת-ממדי

מסכי ה-LED מגיעים גם לקולונוע, ואת פריצת הדרך אפשר כבר לראות בפועל באולם הקולנוע של אנס סינמס, בקניון סיהלסיטי שבציריך

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מסך הקולנוע התלת ממדי מבוסס טכנולוגיית ה-LED של סמסונג, ללא מקרן (תמונה: סמסונג)

 

מסכי ה-LED הקולנועיים של סמסונג אלקטרוניקס (Samsung Electronics) חוצים את הים ומגיעים לאירופה. לאחר שהתקינה את המסך התלת ממדי שלה בבתי קולנוע בקוריאה ובסין, השיקה החברה בשבוע שעבר מסך חדש בשווייץ, בעקבות שותפות עם רשת בתי הקולנוע אנס סינמס (Anes Cinemas). השימוש במסך LED, שמציע גם תמיכה ב-HDR, מאפשר להקרין סרטים ישירות אל המסך ללא צורך בעמדת הקרנה קדמית כמקובל כיום בבתי קולנוע, וכאמור, גם אם מדובר בתכנים תלת-ממדיים.

המסך, שהותקן בבית הקולנוע של הרשת בקניון סיהלסיטי שבציריך, הוא בגודל של 10.3×5.4 מטרים והוא מכיל כ-9 מליון פיקסלים ברזולוציה מרבית של 4,096×2,160 פיקסלים (4K) עם רמת בהירות שבשיאה יכולה להגיע עד פי עשר לעומת הבהירות של מסכי הקולנוע הנוכחיים, ועם צבע להבן טהור וצבע שחור עמוק במיוחד. ויותר מכך, לפי סמסונג, השימוש בשיטת ה-LED מאפשר לכל צופה, בכל פינה של האולם, לזכות לראות בדיוק את אותה תמונה באופן אחיד וחד.

סמסונג התקינה את המסך הנוכחי בשיתוף עם חברת אימקוליקס (Imaculix AG) וכחלק מההתקנה שולבה באולם מערכת קולית מהסדרה המקצועית של JBL.

"סמסונג נרגשת להיות זו שמתקינה את מסך ה-LED הקולנועי תומך התלת ממד הראשון בשווייץ. אנחנו מקווים שיותר ויותר חובבי סרטים יוכלו לחוות את מסך ה-LED הקולנועי בעצמם ואנחנו מחפשים שותפיות מתאימות בכל רחבי העולם", אמר סיאוג-גי קים, סגן נשיא ביצועי לעסקי התצוגות הוויזואליות בסמסונג אלקטרוניקס.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל