שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

זה לא נבדק מחקרית אבל משיטוט בקבוצות רחפנים בפייסבוק די ברור שאין חובב או מקצוען בישראל שאינו מכיר את המותג DJI. הדיונים מתחת לפוסטים השונים כוללים שאלות כמו איזה דגם של רחפן צילם את הוידאו כשלכולם די ברור מהו המותג. 

זה מעיד קצת על בנדא מגנטיק כגוף עסקי, על היכולות שלו לזהות מותגים בעלי פוטנציאל אבל זה לכתבה אחרת. היום נדבר קצת על מה שרוב האנשים לא יודעים, למשל שלרחפני המוצג יש אפילו רחפן ריסוס. 

יואל סרוסי, מנהל מכירות Enterprise של מותג DJI בבנדא מגנטיק, המפיצה בישראל, משתף על הייחודיות של תפישת היצרנית: האקו סיסטם אותו היא מבקשת לספק, איכות הבניה, המצלמות ורמת האופטיקה. 

מעבר למוצרים ללקוח הפרטי, מספקת היצרנית מענה לתחום המקצועי עם מיקוד בתחום הקולנוע, לתחום המסחרי (אנטרפרייז) ולתעשיות שונות כמו חקלאות, ביטחון, שילוח (בפיילוט) ועוד. חשוב לזכור ש DJI היא לא רק רחפנים, היא עוד משפחות מוצרים שונות ודומיננטיות והמותג סה"כ בן 15. 

רחפנים הופכים להיות חלק משמעותי מתרבות הצריכה שלנו- תוכן, תחביבים ובקרוב משלוחים. בפן הארגוני יש להם תפקידים רבים נוספים ואנחנו רק בקצה של מימוש הפוטנציאל. 

 
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל