הדור החדש של ה Air Media מביא עימו בשורה אמיתית- מענה מדויק לאתגרי מרחבי העבודה המודרניים בעידן ה'היברידי'. ב Crestron שואפים שתיכנסו לחדר שעובד בשבילכם.  

החוויה מתחילה כבר מהכניסה – המסך נדלק,  שם החדר מופיע על המסך, אתם מבינים שהגעתם למקום הנכון. יומן החדר מופיע גם הוא, אתם יודעים שאתם בישיבה הנכונה ולא פחות חשוב- שאי אפשר לחרוג מכיוון שמיד אחרי החדר מוזמן לישיבה נוספת.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אתם יודעים שאתם בחדר הנכון ומהי הפגישה הבאה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

השלב הבא, הוא להציג תוכן– כאן מתחילה משימת איתור הכבל המתאים לחיבור המחשב הרלוונטי. לחץ מיותר לפני תחילת הפגישה. מדוע מיותר? כי עם ה AirMedia הוראות התחברות אלחוטית מופיעות על המסך. 

המערכת מאפשרת להציג תוכן מכל סוג של מחשב או מערכת הפעלה, בין אם אתה עובד בארגון או אורח. פשוט בוחרים את החדר באמצעות כל מכשיר (BYOD), מזינים את הקוד ו… התוכן מוצג. יש פשוט מזה? 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה Crestron

דור חדש - יכולות חדשות

הדור החדש במשפחת ה Air Media כולל שלושה מוצרים:

AM-3100-WF הוא פתרון פונקציונלי לתצוגה אלחוטית עם תג מחיר אטרקטיבי.

AM-3200-WF, ה-פתרון של הדור המדובר! הוא כולל מיתוג מקורות בחיבור קווי, חילוץ אודיו, הפרדת רשתות ועוד. 

שני המוצרים כוללים יכולות חיבור אלחוטי מובנות כאשר השלישי ה AM-3200 נטול יכולות WIFI מובנות היות והוא מיועד לארגונים או חללים בהם חל איסור לשימוש מהסוג הזה.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Crestron

חלק מהתכונות הבולטות של המשפחה

  • תמיכה ברזולוציית וידאו 4K (בחיבור הקווי)
  • CANVAS המאפשר הצגה של שני תכנים בו זמנית
  • אינטגרציה ישירה לחיישן נוכחות או מסך מגע ללא בקר לחווית משתמש מתקדמת 
  • עיצוב חווית משתמש אחידה בהתאם לצרכי הארגון
  • ניהול, הגדרה וניטור מרחוק באמצעות Cloud Xio

השם מחייב

השם המלא של משפחת המוצרים המדוברת של Crestron, אותו תמצאו בדפי המידע של החברה יהיה AirMedia Wireless Presentation and Conferencing Systems –מערכת תצוגה וועידה אלחוטית. שם שמרמז על יכולות מרגשות נוספות שיתמכו בפתרון בקרוב, למשל- בעידן בו כמעט בכל פגישה אנו נדרשים להציג תוכן ואף לקחת חלק בשיחת וידיאו, אנו זקוקים לחיבור נוסף- ה USB אשר תפקידו לחבר את המצלמה והמיקרופונים. משפחת ה Air Media עומדת להפוך את חיבור ה USB למיותר באמצעות מתן האפשרות לחיבור אלחוטי, גם לציוד הפריפריאלי בחדר.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Crestron

וזה לא הכל

תכונות נוספות הצפויות להצטרף למשפחת ה AirMedia בקרוב: 

  • יכולות שילוט דיגיטלי מתקדמות 
  • תצוגה של עד תשעה משתמשים בו-זמנית (תחת רישיון מתאים)
  • חיבור באמצעות dongle USB-C המאפשר תצוגה אלחוטית ב4K וחיבוריות אלחוטית נקודתית ללא חיבור לרשת אלחוטית כלשהי.
 

הדור החדש של ה AirMedia של Crestron מכוון גבוה – מהירות גבוהה, יעילות גבוהה ואיכות חווית משתמש שאין שניה לה. אתם מוזמנים לקחת שתי דקות ולהכיר יותר את העוצמה הרבה של כלי השיתוף החדשים של Crestron. לשדרוג חוויית העבודה והלמידה בארגון- צרו קשר עם נציגי Crestron בישראל.  

 
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל