יום שלישי , יוני 2 2020

הרחבות חדשות למעבד קירות הווידאו CORIOmaster של tvONE יוצגו לראשונה ב-ISE 2019

CORIOmaster זוכה להרחבות חדשות שיוצגו בתערוכת ISE (תמונה: tvONE)

 

tvONE תנצל את בימת ISE 2019 כדי להשיק כמה התקנים חדשים לשילוב עם CORIOmaster, פתרון עיבוד וניהול אותות הווידאו עבור קירות וידאו מודרניים שהיא מציעה.

אחת ההרחבות החדשות הללו מתקשרת היטב עם סביבות העבודה המודרניות שחשופות לאיומי אבטחה רבים, והמטרה של חבילת ההרחבה הזו היא להבטיח תקשורת מאובטחת, עם תמיכה מלאה ב-REST כדי למנוע התערבות חיצונית וכדי להבטיח שהתכנים אכן יוצגו בשלטים המיועדים להם ללא תקלות. בנוסף מציעה כעת החברה מודול שמוסיף ארבע יציאות HDMI נוספות כך שהמערכת כולה תוכל לתמוך ב-56 מסכי קצה, לכל היותר, להרכבת קירות וידאו מסיביים עם איכויות מתקדמות ותצוגה חלקה.

tvONE שיפרה במקביל את יכולות העברת האודיו של CORIOmaster כדי להבטיח העברה מקבילה וחלקה בו זמנית, ואף מציעה כאפשרות להוסיף מודול ייעודי שיטפל בכך.

מעבר לכך תציג החברה את הפתרון CORIOview שלפי החברה מציע את הדור הבא של עיבוד אותות וידאו באיכות 4K שמאפשר, היישר מהקופסה, לשלב בתצוגה אחת עד 8 אותות וידאו בו זמנית, כולל ממקורות שמעבירים את התוכן שלהם באמצעות טכנולוגיות מיושנות יחסית. הפאנל הקדמי מאפשר בקלות לקבוע איזה מקור יוצג באיזה חלון תצוגה, והוא גם מאפשר לעבור באופן מיידי לשימוש בהגדרות מוכנות מראש. בנוסף, קל להוסיף ולבחון תוך כדי שימוש, ובכל עת, תגיות ותחומים חכמים למעקב מדויק אחר התצוגות.