אלוויז'ן הציגה לראווה את פתרון השילוט הדיגיטלי הגמיש שלה Hi-LED 55

השילוט הדיגיטלי, AVmaster מגזין המולטימדיה
שילוט גמיש בהתאמה כיד הדמיון (תמונה: Aluvision)

 

אלוויז'ן (Aluvision NV) חשפה לראווה את פתרון השילוט הדיגיטלי לתצוגות שלה, HI-LED 55. מדובר, כפי שהם מרמז, בלוח LED דיגיטלי בעובי של 55 מ"מ, שמיועד לבנייה מודולרית של קירות תצוגה בגדלים שונים ועם מאפיינים ייחודיים, כולל בנייה בעקומות ובזוויות, וכולל צורות בתצורות לא שגרתיות ייחודיות.

לפי החברה מדובר בפתרון אריחי LED שהוא הדק ביותר בתעשייה ומתאים לשילוב קל בתוך מסגרות סטנדרטיות, כשכל אריח הוא בגודל של 496×496 מ"מ וקל משקל. באלוויז'ן טוענים לאיכות תצוגה גבוהה במיוחד בעזרת טכנולוגיה בשם CrystalView, והיא מציעה את האריחים עם 'מרחק פיקסלים' (Pixel Pitch) של 2.5 מ"מ (ניגודיות של 7,000:1) או 2.8 מ"מ (ניגודיות של 5,000:1) ובהירות של 1,000 ניט, כשכל אריח מציע רזולוציה של 192×192 או 176×176 פיקסלים בהתאמה.

אבל כנראה הדבר הייחודי ביותר הוא היכולת לבנות תצוגה בעקומות, קמורות או קעורות, באמצעות שילוב של האריחים על מודלים מתאימים שגם מאפשרים בסופו של דבר להסתיר את הצדדים כדי למנוע את חשיפת נקודות הגישה למערכת. עוד תצורה מעניינת היא האפשרות להצמיד אריחים גב אל גב, וכאמור עם חיפוי מתאים שמסתיר את צידי המערכת, וגם תצורות שמשולבות בתוך דוכן, כחלק ממנו.

אלוויז'ן מציאה את הכלים ואת התבניות לבניית התצוגות השונות, והיא מאפשרת את הטיפול בלוחות, כולל חיבור הכבלים להעברת המידע, מאחור וגם מהצדדים של כל אריח.

כזכור, הדוכן של אלוויז'ן זכה בתערוכת ISE 2019, בו הציגה את Hi-LED 55, בפרס עיצוב הדוכנים בקטגוריה הבינונית.

הסרטון שהחברה שחררה אחרי התערוכה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל