שבת , ינואר 25 2020
דף הבית | AVerticals | אלוויז'ן הציגה לראווה את פתרון השילוט הדיגיטלי הגמיש שלה Hi-LED 55

אלוויז'ן הציגה לראווה את פתרון השילוט הדיגיטלי הגמיש שלה Hi-LED 55

שילוט גמיש בהתאמה כיד הדמיון (תמונה: Aluvision)

 

אלוויז'ן (Aluvision NV) חשפה לראווה את פתרון השילוט הדיגיטלי לתצוגות שלה, HI-LED 55. מדובר, כפי שהם מרמז, בלוח LED דיגיטלי בעובי של 55 מ"מ, שמיועד לבנייה מודולרית של קירות תצוגה בגדלים שונים ועם מאפיינים ייחודיים, כולל בנייה בעקומות ובזוויות, וכולל צורות בתצורות לא שגרתיות ייחודיות.

לפי החברה מדובר בפתרון אריחי LED שהוא הדק ביותר בתעשייה ומתאים לשילוב קל בתוך מסגרות סטנדרטיות, כשכל אריח הוא בגודל של 496×496 מ"מ וקל משקל. באלוויז'ן טוענים לאיכות תצוגה גבוהה במיוחד בעזרת טכנולוגיה בשם CrystalView, והיא מציעה את האריחים עם 'מרחק פיקסלים' (Pixel Pitch) של 2.5 מ"מ (ניגודיות של 7,000:1) או 2.8 מ"מ (ניגודיות של 5,000:1) ובהירות של 1,000 ניט, כשכל אריח מציע רזולוציה של 192×192 או 176×176 פיקסלים בהתאמה.

אבל כנראה הדבר הייחודי ביותר הוא היכולת לבנות תצוגה בעקומות, קמורות או קעורות, באמצעות שילוב של האריחים על מודלים מתאימים שגם מאפשרים בסופו של דבר להסתיר את הצדדים כדי למנוע את חשיפת נקודות הגישה למערכת. עוד תצורה מעניינת היא האפשרות להצמיד אריחים גב אל גב, וכאמור עם חיפוי מתאים שמסתיר את צידי המערכת, וגם תצורות שמשולבות בתוך דוכן, כחלק ממנו.

אלוויז'ן מציאה את הכלים ואת התבניות לבניית התצוגות השונות, והיא מאפשרת את הטיפול בלוחות, כולל חיבור הכבלים להעברת המידע, מאחור וגם מהצדדים של כל אריח.

כזכור, הדוכן של אלוויז'ן זכה בתערוכת ISE 2019, בו הציגה את Hi-LED 55, בפרס עיצוב הדוכנים בקטגוריה הבינונית.

הסרטון שהחברה שחררה אחרי התערוכה.