ואלנס מוסיפה שבבים חדשים מסדרת HDBaseT למשפחת מוצרי קוליגו

שני שבבים חדשים בשם VS200 ו-VS210 מבית ואלנס יאפשרו לספקים לעצב מוצרים ולבצע התקנות בפרוטוקול HDBaseT גם עבור מקרים בהם לא קיימות כל הדרישות בשטח על פי מודל "5Play"

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- ואלנס

השבבים מיועדים למוצרים בכל רמות השוק שבהן אין דרישה לכל סט התכונות המלאות של HDBaseT או לחיבורים ארוכים של מעל 50 מטרים.

השבב הראשון (VS200) מאפשר לממש חלופה ל-5Play על גבי כבל רשת אחד מסוג Cat6  באורך של עד 50 מטר לשידורים באיכות 1080p ועד לאורך של 40 מטר לאיכות שידור של  4K בפורמט לא דחוס או דחוס ללא אובדן איכות (Loseless).  השידורים תואמים לתקן HDMI 1.4 ו – HDMI 2.0  עם תמיכה בהצפנת וידאו בתקן HDCP.  

השבב עובד עם כל תקני הצליל הנפוצים בתקן HDMI 2.0 ובממשקי בקרה כגון UART,IR ו-RS232 וישנה גם אפשרות להטמיע ערוצי הרחבה.

השבב הנוסף (VS210) מוסיף תמיכה ב-USB 2.0 לתמיכה לתמיכה ב-Plug and Play.

שני השבבים מסוגלים להתחבר לשבבים נוספים ממשפחת קוליגו על מנת שהספקים והיצרנים יוכלו להציע מגוון של מוצרים המתבססים על מעגלים מודפסים נפוצים עם הבדלים קטנים יחסית ברמת ההרכבה בלבד.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל