יום שלישי , יולי 27 2021

זום מכריזה על פלטפורמת Zoom Events

התכונה החדשה תאפשר לכל אחד להפיק ולנהל אירועים חיים, כנסים וחוויות וירטואליות, בקלות ובביטחון.

הפלטפורמה תספק את כל הדרוש להפקת, ניהול והכנסה כספית מאירועים וכנסים וירטואליים אינטראקטיביים. 

 
זום מכריזה על פלטפורמת Zoom Events, AVmaster
עודד גל ,תמונה - יח"צ

חברת זום מכריזה על ה- Zoom Events, פלטפורמת All in one שתסייע לכל אחד להפיק ולנהל אירועים, כנסים וחוויות וירטואליות. Zoom Events שתהיה זמינה כבר הקיץ, משלבת את הכוח והאמינות של פגישות הזום המוכרות, עם ובינרי הווידאו של זום והצ׳אט המובנה, לפתרון שלם אחד המיועד למארגני אירועים מכל סוג, כשהוא מאפשר להם למכור כרטיסים ולערוך אירועים חיים. 

Zoom Events מציעה פתרון למגוון רחב ביותר של מקרי שימוש – מעסקים גדולים שרוצים לנהל ולארח אירועים פנים חברתיים, דוגמת ועידות שנתיות, פגישות הנהלה, או אירועים דוגמת ועידות משתמשים ולקוחות ועד לעסקים קטנים יותר ויזמים עצמאים שעשו שימוש עד היום ביכולות של OnZoom ליצור, לארח ולהרוויח כסף מאירועים דוגמת שיעורי כושר וסדנאות בישול וכד׳. כחלק מההשקה של הפלטפורמה החדשה, OnZoom שנמצאת כרגע בשלב הביטא, תשולב ב- Zoom Events. כל אירוע יוכל להיות פרטי, או פומבי וניתן לחיפוש – בהתאם לרצון המארגנים. 

 
זום מכריזה על פלטפורמת Zoom Events, AVmaster
תמונה - יח"צ

מחקר אחרון שביצע זום באחרונה, ״כמה וירטואלי אנו רוצים שייראה העתיד שלנו״, ושאל משתתפים בכל העולם איזה תפקיד יהיה לתקשורת הווידאו בעתיד, עם היעלמותה של הקורונה, הראה כי רוב הנשאלים הסכימו שיימשך הצורך ברכיב וירטואלי בכל אירוע, כשהם מחזקים את הדרישה לפתרון כולל שיאפשר ליצור חוויות אירועים היברידיים/וירטואליים. 

יתרונות הפלטפורמה:

  • היכולת לבנות אירוע, לחלוק אותו ולנהלו בקלות רבה.
  • הפקת כרטיסים מותאמים אישית והרשמה פשוטה.
  • בקרת גישה לאירוע וחיוב תשלומים – בפורטל אחד.
  • אפשרות לאירוח מגוון אירועים- בתשלום או בחינם, חד פעמיים או חוזרים.
  • יכולת לשלב משתתפים לנטוורקינג משולב.
  • איסוף נתונים סטטיסטיים על משתתפים, הרשמה, רווחים וכד׳.
  • שמירה על פרטיות, או פתיחה לקהל – עם הופעה באינדקס ציבורי.
  • היכולת להשתמש Zoom Events באמצעות חשבון זום קיים.
זום מכריזה על פלטפורמת Zoom Events, AVmaster
תמונה - יח"צ

״קצב החדשנות שלנו רק גובר״, אומר עודד גל, סמנכ״ל מוצר בכיר בזום. ״אנחנו יודעים שאנשים מחפשים גמישות אישית בדרך שלהם לקחת חלק באירועים בעתיד. לנו ברור שהמודל ההיברידי הוא כאן כדי להישאר ולכן Zoom Events הוא פתרון מושלם ללקוחות שלנו שרוצים דרך קלה ובטוחה להפיק ולארח אירועי לקוחות, אירועי חברה, או כל אירוע פומבי אחר. זו עוד דרך בה אנו מסייעים ללקוחות שלנו להיענות לדרישות השוק ולטרנד הגובר של שילוב אירועים וירטואליים/היברידיים בחיי היום יום.״ 

זום מכריזה על פלטפורמת Zoom Events, AVmaster
תמונה - יח"צ

אודות זום

Zoom Video Communications, Inc. (NASDAQ: ZM)  מפגישה קבוצות אנשים כדי לבצע יותר דברים בסביבת וידיאו ידידותית למשתמש. פלטפורמת תקשורת הווידאו המאוחדת, האמינה, הקלה בשימוש והחדשנית של החברה, מספקת פגישות וידיאו, קול, סמינרים מקוונים וצ'אט למחשבים נייחים, סמארטפונים, מכשירים ניידים ומערכות חדרי ישיבות. זום עוזר לארגונים ליצור חווית תקשורת מרוממת, עם שילוב יישומים עסקיים מובילים וכלים למפתחים ליצירת זרימת עבודה בהתאמה אישית. זום, שנוסדה בשנת 2011, ממוקמת בסן חוזה, קליפורניה, עם משרדים ברחבי העולם. בקרו ב- zoom.com ועקבו אחרי @zoom_us. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל