עד היום הציעה חברת Google את שירות Google Hangouts כשירות חינם למשתמשי גוגל להודעות מיידיות, שיחות קוליות וכסוג של ועידות וידאו. אלא שהמערכת לא זכתה לשימוש נרחב בקרב משתמשי הקצה ובמיוחד בקרב הארגונים הגדולים והתאגידים.

חברת Google נכנסת לשוק וועידות הווידאו, חברת Google נכנסת לשוק וועידות הווידאו, AVmaster מגזין המולטימדיה

היום משיקה החברה ערכת מוצרים חדשה לוועידות וידאו, אשר כוללת בתוכה: קופסת chromebox של ASUS, מצלמת USB ברזולוציה של 1280*800, בקר שליטה ומיקרופון אשר עוצב במיוחד על ידי Google, ושאמור להפחית רעשי אקו ורעשי רקע, על מנת לספק איכות סאונד של 360 מעלות למשתתפי הוועידה.

חברת Google נכנסת לשוק וועידות הווידאו, חברת Google נכנסת לשוק וועידות הווידאו, AVmaster מגזין המולטימדיה

חברת Google מסרה שהמצלמה כוללת טכנולוגיית 4K אשר נועדה במיוחד לחדרי ישיבות. ביצועי המצלמה כוללים יכולת לבצע זום אוטומטי על המשתתפים, בהתאם לכמות האנשים שיש בחדר, ושדה ראייה של 120 מעלות. למצלמה מתלווה מיקרופון ייחודי. שני המוצרים מתאימים לחדרים בגודל של 24 מטר מרובע. לחללים גדולים יותר יש אפשרות לקשור בו-זמנית מספר מיקרופונים ייעודיים.

על מנת לשפר את חווית ועידת הווידאו הוסיפו צג נגיעה לבקרה ולשליטה על כל המערכות בערכה. מחיר הערכה היום הוא 2000 דולר.

לכל הפרטים

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל