חברת Planar מעדכנת את קו קירות המסכים DirectLight

כאשר אנו מסתכלים על תחום קירות המסכים אנו רואים שני סוגים עיקריים: הראשון הוא קירות המורכבים ממסכי LCD מוארי LED בגדלים 46 או 55 אינץ' לרוב אשר תלויים באמצעות מספר מתקני קיר או על מתקן קיר אחד גדול יותר.

, חברת Planar מעדכנת את קו קירות המסכים DirectLight, AVmaster מגזין המולטימדיההסוג השני הוא קירות מסך מבוססי לוחות LED קטנים יותר (פחות ממחצית ממסך בגודל 46 אינץ') שם נוכל לראות מספר דגמים הנבדלים ברמת ה–Pixel Pitch, זהו המרווח הנראה לעין בין פיקסל לפיקסל כאשר ככל שהמרווח קטן, כך עולה איכות התמונה. גם אלה מחוברים זה לצד זה באמצעות מתקני קיר ליצירת תמונה גדולה.

היתרון בעבודה עם מסכים מבוססי LED הוא היכולת ליצור קיר מסכים בגודל הרצוי ולא להיות תלוי בגודל המסך הבודד (46 או 55 אינץ'). עוצמת ההארה בפתרון מסוג LED לרוב חזקה יותר מקיר מסכים סטנדרטי ואף התחזוקה פשוטה יותר, מכיוון שניתן להחליף אריח (לוח LED) בקלות לעומת מסך מקיר מסכים. החיסרון הבולט בפתרונות מסוג אלו הוא העלות.

, חברת Planar מעדכנת את קו קירות המסכים DirectLight, AVmaster מגזין המולטימדיה חברת Planar מבית Leyard היא מהמובילות בתחום קירות ווידאו מבוססי LED (הסוג השני). בסדרת DirectLight היא מציגה קיר מבוסס לוחות LED כאשר מתקני הקיר הם חלק הומוגני מההתקנה. זה מתבטא ביכולת לתלות מסך ללא עגינה מיוחדת על גבי אותו מתקן, ולבחור אחד מ-6 כוונונים שונים. בנוסף, על מנת להקטין את שטח הפנים, הסירה Planar את ספקי המתח של הלוחות כאשר אלו נמצאים במארז מיוחד בו ניתן להכיל מספר ספקי מתח. במארז זה ניתן אף להחליף ספק פגום בזמן עבודה (Hot Swap) ללא הפרעה לפעולה סדירה של קיר ה–LED. העומק הכולל של הפתרון (פרופיל) הוא כ–10 סנטימטרים בלבד.

שימו לב לפשטות ההתקנה ולמשמעות חיבור המסך לספק מתח חיצוני

Planar מאפשרת ניהול מלא של המסכים כולל כיוון תמונה באמצעות תוכנה ייעודית ועוד שלל יכולות. הלוחות מגיעים במרווחים של 0.9 ועד 1.8 מילימטר כך שגבולות / מסגרת התמונה כמעט ולא נראים לחלוטין. רזולוציות התצוגה הסטנדרטיות הן החל מ – 1080P ועד ל–8K (!!!), כאשר האחרונה לרוב תשמש לשטחי תצוגה גדולים במקומות כמו חנויות אופנה, תכשיטים ועוד. החידוש המרכזי בסדרה מתבטא בלוחית בגודל 27 אינץ' בעלת יחס תמונה של 16:9, הפתרון מפחית את כמות הלוחיות הנדרשות ליצירת קיר מסכים גדול, חוסך בעלויות ועדיין שומר על עקרון הפשטות.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל