טכנולוגיית המולטי טאצ' של Zytronic: מהסמארטפונים והטאבלטים אל המסכים הגדולים

Zytronic: "לגעת בגדול"

Zytronic, יצרנית מצפון אנגליה המתמחה בפתרונות מסכי מגע לשווקים השונים, צופה גידול משמעותי בתחום קירות מסכים ושולחנות המגע בעלי יכולות אינטראקטיביות והיא תנצל את במת ה-ISE להדגמת  טכנולוגיית חיישני עוצמת-מגע (Force Sensing) שלה עבור מסכי מגע גדולים.

Zytronic, טכנולוגיית המולטי טאצ' של Zytronic: מהסמארטפונים והטאבלטים אל המסכים הגדולים, AVmaster מגזין המולטימדיה
עמדת Kiosk מתוצרת Zytronic

החברה תציג חיישני מגע מסוג PCT ו-MPCT (מגע נקודתי ורב נקודתי) המוטמעים בכספומטים, עמדות קיוסק, עמדות משחק וקירות ווידאו אינטראקטיביים כאשר גישת החברה מבוססת על השטח המדוד בו נגע המשתמש, דבר המשנה את עוצמת האות במיקום היחסי של החיישן. גישה טכנולוגית זו מייתרת את הצורך ב-Piezo-electric או בשכבות אחרות לצורך מדידת הכוח המופעל בלחיצה על גבי משטח המגע והיא מיושמת על ידי שדרוג לקושחה אשר ניתנת להטמעה גם במסכי Zytronic מסדרות ישנות יותר.

איאן קרוסבי (Ian Crosby), מנהל שיווק ומכירות ב-Zytronic אמר: "חיישני עוצמה או לחץ מהווים דרך חדשה באינטראקציה עם מסכי מגע, אנו חלוצים בהבאת גישה זו לשווקים הפיננסיים, קמעונאים, גיימינג, לשימושים תעשייתיים, מסחריים ועוד. אנו נותנים למפתחים הזדמנות נפלאה לחדש. עוצמת החיישנים באה לידי ביטוי בשילוב עם טכנולוגיית Multi Touch של Zytronic, העולה על היכולות הקיימות בשוק וניצבות בשורה אחת עם יכולות הסמארטפונים והטאבלטים העדכניים ביותר. הטכנולוגיה הביתית (כדוגמת סמארטפונים, הערת הכותב) אינה ניתנת להטמעה במסכים גדולים ולכן פיתחנו טכנולוגיה משלנו, מופרדת לחלוטין, על מנת ליישמה במסכים גדולים."

את Zytronic תוכלו למצוא באולם 8, ביתן מספר E350 בתערוכת ISE הקרובה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל