יום שישי , מרץ 5 2021

יאמהה השיקה ערכת שיתוף פעולה המבוססת על מקרן הקול החדש ESB-1080 עם מצלמת וידאו מבית האדלי

יאמהה השיקה ערכת שיתוף פעולה המבוססת על מקרן הקול החדש ESB-1080 עם מצלמת וידאו מבית האדלי, AVmaster
פתרון שיתוף המבוסס על מקרן קול חדש של יאמהה עם מצלמת של האדלי (תמונה: Yamaha)

 

יאמהה (Yamaha) השיקה ערכה חדשה לשיתוף פעולה בארגונים, עבור חדרי ישיבות בגדלים בינוניים, המבוססת על מקרן הקול החדש שלה ESB-1080 Enterprise Sound Bar אותו הציגה לראשונה בתערוכת InfoComm 2019. יחד עם מקרן הקול מציעה החברה מצלמת USB של חברת האדלי (Huddly) שמביאה אל השולחן, כך נטען, זווית צילום רחבה במיוחד יחד עם מנגנון בינה מלאכותית כדי לספק חוויית שיחת וידאו ברמה גבוהה במיוחד.

מקרן הקול ESB-1080 Enterprise Sound Bar כולל שני סאב-וופרים מובנים, עם תמיכה בבס רפלקס, עם שני טוויטרים ושני וופרים. הוא מגיע מוגדר מראש לשימוש במרחבים של חדרי ישיבות עם פונקציות מוכנות לשימוש המתאימות לדרישות ארגוניות וכן כדי לאפשר תפעול וניהול קל. המצלמה שמתווספת לערכה מספקת זווית של 150 מעלות, מצלמת באבחנה של 1080p ומכילה מערך מיקרופונים מובנה. כמו כן תומכת המצלמה בתכונה שהחברה מכנה Genius Framing אשר מאפשרת זיהוי אוטומטי ולכידה של הדוברים בשדה הראייה שלה, כך שאין צורך בהתערבות ידנית.

"המפתח לשיתוף פעולה מוצלח בעתיד יתמקד בשני דברים: האודיו הנקי והברור ביותר שיתרום ל'מובנות הדיבור' המקסימלית ותזרים וידאו (Streaming) חלק שמגיב באופן חכם לאנשים שנמצאים בחדר. עם מקרן הקול החדש שלנו אנחנו מקלים מאוד על השגת איכות הקול הגבוהה ללא פשרות שהיא הציר לכל פגישה. השילוב עם מצלמת וידאו מקל על הרכישה של פתרון שלם, כמו גם על הפריסה ותהליך התפעול, כך שארגונים יכולים לעמוד באסטרטגיית שיתוף הפעולה האחודה שלהם מהר יותר ובאופן נוח יותר מבחינת עלות", אמר מייקל פיץ', סגן נשיא למכירות ושיווק גלובלי בחטיבת התקשורת האחודה של יאמהה.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל