יתרונות של חברה קטנה בפרויקטים גדולים בשוק התקשורת

חברת חרש הוקמה ב 1949 ומוכרת כחברה מובילה בפתרונות עיצוב לבית אשר משווקת ריצוף, פרקטים, חדרי אמבטיה, חיפוי שיש ואבן ועוד. לחברה 200 עובדים אשר פזורים ב 12 סניפים ברחבי הארץ והיא נותנת שירות לאלפי לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבים וקבלנים באופן שוטף

האתגר

לאחרונה מעדכנת החברה את מתודולוגיות העבודה במטרה לייעל את השירות ללקוחות הרבים, הן בהיבט הגאוגרפי לוגיסטי- הקמת מרכז לוגיסטי הממוקם בחולון ובו אולם תצוגה מרהיב ומחסן אשר מספק את משלוחי החברה לרחבי הארץ, והן בהיבט שיפור התקשורת הפנים והחוץ ארגוניים. למטרת שיפור התקשורת קיבלה החברה החלטה לעבור ממספר מרכזיות אנלוגיות למרכזיית VOIP אחת ולהצטייד ביחידות קצה מובילות טכנולוגית.

לאחר בחינה קפדנית של מגוון פתרונות עם חברות מובילות כגון סיסקו,  בזק בינלאומי עם מוצרי LG, אוויה ובזק, נבחרה חברת SSC – Simply Smart Com שהיא דווקא הקטנה מכולן. מאוחר יותר יתגלה שהרציונל היה לעבוד מול מי שגם מכר את הפרויקט וגם מבצע אותו כמעט Hands-On.


אמיר נאור, מנכ"ל SSC: "תשאול והבנה מעמיקה של צרכי הלקוח במהלך תהליך המכירה כולל פעמים רבות גם 'ייעוץ פאסיבי'. אלה מפתחות יעילים ביותר לביצוע פרויקטים מוצלחים תוך תיאום ציפיות ובניית תשתית אישית לעבודה משותפת. הפעולות שלנו כמבצעי פרויקטים, מייצרות מציאות חדשה למשתמשי הארגון שמורגלים לשיטות מסוימות במשך שנים רבות. בנוסף אנחנו מעבירים מערכות עובדות לכלים חדשים וחייבים לעשות זאת ב Zero down time.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Yealink- מותג מוביל בעולם בתחום ה Sip

הפתרון

תכולת הפרויקט כללה איחוד של כ 150 שלוחות לרבות הסניפים הפזורים ברחבי הארץ, והכנת תשתית למיזוג עתידי של מערכת ה CRM עם מערכת הטלפוניה. בנוסף הצטיידה חרש במרכזייה של 3CX המיועדת לעבודה עם Call Centers. המרכזייה בעלת ממשק ניהול משוכלל אשר כולל ניהול תורים, מחולל דוחות, ניהול מוקד, מסכי זמן אמת ומידע נוסף אשר מוצגים על גבי דש בורדים מובנים, מאפשרים למנהלים לעקוב אחרי סטטוס הפרמטרים הנמדדים באופן מדויק ומקצועי. העובדים יכולים לנהל לקוחות באופן קל בהרבה ולתקשר ביניהם בצ'ט פנים ארגוני.

פתרון הטלפוניה התבסס על המותג Yealink המשווק בישראל באמצעות חברת 'ארגוקום'. נאור: "יחידות הקצה של yealink הן מהמקצועיות ביותר כיום בשוק. הן בעלות ממשק ידידותי, פשוטות לאינטגרציה ומאובטחות. המשתמשים בחברת חרש נהנים משני סוגים של טלפונים אשר סופקו במסגרת הפרויקט- T27 ו T48. חשוב להדגיש שהשירות המקומי של 'ארגוקום' מקנה לנו ביטחון רב מול הלקוחות".

אבי לוי, סמנכ"ל המכירות בחברת ארגוקום הוסיף:"שמח לבשר על מספר זכיות של 'ארגוקום' יחד עם חברת 'סימפלי סמארט'. שיתוף הפעולה בין החברות כבר בן למעלה מ 7 שנים והוא כולל פעילות במגוון סדרות הטלפוניה של Yealink מערכות וידאו, מרכזיות וממירים של Yestar, מצלמות Melsight ופתרונות בקרת הכניסה של Akuvox. שיתוף פעולה הדוק שתוצאותיו בשטח הן שביעות רצון הלקוחות"

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אבי לוי, ארגוקום בתערוכת ה ISE-2017
, AVmaster מגזין המולטימדיה
אמיר נאור, מנכ"ל חברת SSC

על חברת Simply Smart Com

חברת SSC הנה חברה מובילה בתחומה אשר נותנת ייעוץ טכני והנדסי, פיתוח אפליקציות ארגוניות ושירותי IT הכוללים ניהול רשתות, שירותי ענן, אבטחת מידע, מערכות גיבוי בענן, התמחות בתחום מערכות VoIP, התקנה ותחזוקה למערכות מחשוב וטלפוניה, מערכות הקלטה ומערכותCall-Center . בנוסף מבצעת החברה הקמה של חדרי Video-Conference לסוגי לקוחות מגוונים. החברה מחזיקה ידע וניסיון רבים בתחום התקשורת והאינטגרציה, והוקמה על ידי אמיר נאור לאחר שנות עבודה רבות בתדיראן טלקום.

מקור תמונה ראשית- אתר חרש, בית האח הגדול

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל