יום שלישי , אפריל 20 2021

כיצד הפלטפורמה של Just Add Power מפיצה וידאו באונ' טורנטו

המערכת הייחודית של Just Add Power- +P, מאפשרת להעביר וידאו באיכות Ultra HD על גבי IP והיא נבחרה להפעיל את הפצת הווידאו במכון ללימודי התפתחות הילד על שם ד"ר אריק ג'קמן שבאונ' טורנטו

כיצד הפלטפורמה של Just Add Power  מפיצה וידאו באונ' טורנטו, AVmaster
תמונה - Just add power

המערכת של J+P נבחרה על ידי המחלקה לטכנולוגיית מידע מכיוון שהיא מאפשרת להעביר אודיו, וידאו ותכנים אחרים ברחבי הפקולטה כולה על גבי כבל Cat5e רגיל ללא הצורך בסיבים אופטיים.

על פי מנהל טכנולוגיית המידע במכון אונטריו, קורט בייני, האונ' מסוגלת לעשות הרבה יותר עם המערכת, אפילו להתאים אותה לאמצעי תצוגה עתידיים והוספה של מקורות, וכל זאת בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ומגבלות התקציב שלה.

המערכת פועלת בכל החדרים בפקולטה, אשר כוללים כארבעה מאות מקומות ישיבה בסך הכול, וכך מסוגל המכון להזרים ווידאו לכל מקרן ממספר מקורות במקביל על גבי רשת ה-IP הסטנדרטית עם זמן השהייה (Latency) של 16 מילישניות בלבד הנחשב לנמוך מאוד. 

הבקר הלוגי של המערכת הניתן להפעלה מיידית (Plug & Play) מונע בעיות עם הזיהוי האוטומטי והמיתוג של המקורות השונים ובנוסף מאפשר לכבות ולהדליק את כל אחד מן המקרנים. את המקור המעביר את האות לכל אחד מן האולמות ניתן לשנות גם באמצעות אפליקציה מיוחדת או תוכנת מחשב. התצורה הזו חסכה את הצורך בהעברת כבלים נוספים מעבר לאלו של הרמקולים השונים והתקנה של מערכות בקרה נוספות ויקרות.

Just Add Power

Just Add Power הוקמה ב-92' על ידי קבוצה שעבדה בעבר ב-IBM במטרה להציע פתרונות ייחודים וקלים לשימוש בתחום ה-AV. ב-2009 הציגה החברה פתרון ייחודי להפצת אות HDMI על גבי IP בשם HDIP™, אשר מבטיח אורך חיים של עשורים שלמים עבור המוצרים המשתמשים בו, אך עם יכולת שדרוג עתידית על פי הצרכים המשתנים, כאשר לעיתים כל מה שנדרש הוא עדכון קושחה בלבד.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל