שבת , דצמבר 4 2021

להדפיס ב 10 מיליון צבעים

המדפסת התלת ממדית הצבעונית הראשונה של חברת Mimaki היפנית, מסוגלת להדפיס חפצים בכ 10 מיליון צבעים שונים.

לשוק הדפסת תלת-המימד הרותח, אשר מביא בשורות כמעט מדי חודש עברה חברת Mimaki היפנית אשר עסקה בעבר בהדפסות הרגילות, בדיוק כפי שעשתה חברת HP לפניה. החברה הציגה לאחרונה את מדפסת התלת מימד החדשה שלה- ה  3DUJ-553 אשר יכולה לעבד חפצים מחומר אקריליק בעזרת שימוש בטכנולוגיית UV-LED וכל זה ב 10 מיליון צבעים.

החברה הצהירה על כך שהיא השתמשה בטכנולוגיית ההזרקה של מדפסות ה 2D שלהן, כתשתית להקמת הטכנולוגיה מרובת הצבעים. המדפסת משתמשת בכל צבעי היסוד לצד חומרי עזר נוספים אשר מאפשרים יצירה של גוונים והצללות ייחודיות.

המדפסת פועלת על בסיס דיו UV, ומורכבת מ 8 צילינדרים. היא מעבירה את אור ה UV מעל כל שכבה לפי רצף ייחודי. מפרט יכולות מרשים מאפשר למפעיל ב 3DUJ-553 לבחור בין 3 אופציות של מהירות: מהירות גבוהה, מהירות נורמלית, ו HD. בבחירת מהירות גבוהה, המדפסת מסוגלת להדפיס חפץ של 600 * 300 * 600 מ"מ ב 14 שעות. נזמע הרבה למי שלא מכיר את עולם ההדפסה התלת מימדי.

בכירים בחברה הצהירו  שהמוצר יעיל במיוחד לתעשיית השילוט, הגרפיקה, והפקה של מוצרים תעשייתיים, בניית מודלים וכו'. למרות שהמוצר חדש, חברת Mimaki כבר מציגה אותו בתערוכות והוא מהווה תוספת נחמדה לשוק ההדפסות.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל