המדפסת התלת ממדית הצבעונית הראשונה של חברת Mimaki היפנית, מסוגלת להדפיס חפצים בכ 10 מיליון צבעים שונים.

לשוק הדפסת תלת-המימד הרותח, אשר מביא בשורות כמעט מדי חודש עברה חברת Mimaki היפנית אשר עסקה בעבר בהדפסות הרגילות, בדיוק כפי שעשתה חברת HP לפניה. החברה הציגה לאחרונה את מדפסת התלת מימד החדשה שלה- ה  3DUJ-553 אשר יכולה לעבד חפצים מחומר אקריליק בעזרת שימוש בטכנולוגיית UV-LED וכל זה ב 10 מיליון צבעים.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=154&v=DSrGXSI3FhI

החברה הצהירה על כך שהיא השתמשה בטכנולוגיית ההזרקה של מדפסות ה 2D שלהן, כתשתית להקמת הטכנולוגיה מרובת הצבעים. המדפסת משתמשת בכל צבעי היסוד לצד חומרי עזר נוספים אשר מאפשרים יצירה של גוונים והצללות ייחודיות.

המדפסת פועלת על בסיס דיו UV, ומורכבת מ 8 צילינדרים. היא מעבירה את אור ה UV מעל כל שכבה לפי רצף ייחודי. מפרט יכולות מרשים מאפשר למפעיל ב 3DUJ-553 לבחור בין 3 אופציות של מהירות: מהירות גבוהה, מהירות נורמלית, ו HD. בבחירת מהירות גבוהה, המדפסת מסוגלת להדפיס חפץ של 600 * 300 * 600 מ"מ ב 14 שעות. נזמע הרבה למי שלא מכיר את עולם ההדפסה התלת מימדי.

בכירים בחברה הצהירו  שהמוצר יעיל במיוחד לתעשיית השילוט, הגרפיקה, והפקה של מוצרים תעשייתיים, בניית מודלים וכו'. למרות שהמוצר חדש, חברת Mimaki כבר מציגה אותו בתערוכות והוא מהווה תוספת נחמדה לשוק ההדפסות.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל