יום שלישי , ספטמבר 28 2021

לנובו מציגה ב- CES 2021 דגמי ThinkBook חדשים לעידן העבודה מרחוק

לנובו מציגה את ThinkBook Plus Gen 2 i ואת ThinkBook 13x i החדש עם מעבדי הדור ה-11 של אינטל ואת ThinkBook 14p Gen 2 ו-16p Gen 2 עם מעבדי ה-Ryzen 5000 של AMD ושבבי הגרפיקה מהדור הבא של  NVIDIA GeForce

לנובו מציגה ב- CES 2021 דגמי ThinkBook חדשים לעידן העבודה מרחוק, AVmaster
ThinkBook Plus (תמונה - לנובו)

לנובו מכריזה היום על התוספות החדשות למשפחת ה- ThinkBook –  ThinkBook Plus Gen 2 i, ThinkBook 13x i, ThinkBook 14p Gen 2 ואחיו ThinkBook 16p Gen 2. דגמי ה-ThinkBook החדשים, שעוצבו ונבנו במיוחד עבור מקצוענים בעסקים קטנים ובינוניים, משלבים תכונות חדשניות, טכנולוגיות מעודכנות ועיצובים מתוחכמים כדי לשפר את חוויות השימוש ולהעצים את המשתמשים בעולם החדש של עבודה גמישה ולהבטיח שהם מצוידים בטכנולוגיה הנכונה שתאפשר להם להסתגל לכל מצב. 

ניידי ה-ThinkBook החדשים תוכננו בהתבסס על תובנות ומשובים שסיפקו משתמשים. תצוגות ביחס חדש של 16:10, תמיכה ב-Dolby Vision HDR, תמיכה ב-Dolby Atmos בדגמים נבחרים, שיפור התצוגה, הפחתת אור כחול והפיכת המסך בטוח לעיניים, לצד שבבי גרפיקה מהדור האחרון של NVIDIA ב-ThinkBook 16p – שיפורים אלו ורבים אחרים נוספו לדור החדש של ניידי ה- ThinkBook.

 

השיפורים העיקריים ב-ThinkBook Plus Gen 2:

יחס המסך לגוף של תצוגת ה-e-Ink גדל מ-48% ל-68% והוא מציע כעת שטח גדול יותר לשימוש במסך ה-12 אינץ'. הרזולוציה בתצוגת המכסה גבוהה יותר ובתצוגה הראשית היא עלתה ל-2560×1600 פיקסלים.

הביצועים שופרו ומציעים כעת קצב ריענון טוב יותר. ממשק ה-e-Ink עבר עיצוב מחדש כדי לספק גישה אינטואיטיבית יותר למידע. בנוסף, יש כעת אפשרויות רבות יותר להרצת יישומים מבלי לפתוח את המכסה.

הדגם החדש דק יותר (13.9 מ"מ) וקל יותר (1.3 ק"ג), והמסך שלו מוצע ביחס חדש של 16:10 עם פליטת אור כחול נמוכה. שינוי זה גם שיפר את יחס המסך מ-78% ל-90%, כדי לספק חוויית מסך שנמתחת מקצה לקצה.

אינטראקציית המגע שופרה עם עט אלקטרוני חדש שיפעיל באופן אוטומטי יישומים נבחרים.

הקישוריות כוללת חיבורי Thunderbolt 4 של אינטל, תמיכה ב-WiFi 6 ומשטח טעינה חדש המוצע כאפשרות עם טכנולוגיית Power by Contact של Energysquare שיכולה לטעון באופן אלחוטי סוללה שתספיק ל-15 שעות עבודה, או עד 24 שעות בעת שימוש בתצוגת ה-e-Ink.

 

ThinkBook 13x i הקומפקטי זמין בצבעי אפור סערה או אפור ענן, והוא אחד מניידי ה-13 אינץ' העסקיים הדקים ביותר הזמינים כיום – 12.99 מ"מ בלבד. הוא שוקל פחות מ-1.2 ק"ג ומציע את כל התכונות של ThinkBook Plus Gen 2 i –  להוציא תצוגת ה-e-Ink – כולל תמיכה ב-Dolby Vision וב-Dolby Atmos וחיבורי Thunderbolt 4. 

ThinkBook Plus Gen 2 i ו-13x i תוכננו בהתאם לפלטפורמת Evo של אינטל ומציעים את העוצמה של מעבד Core מהדור ה-11 של אינטל עם צריכת כוח נמוכה, כמו גם זמן סוללה מצוין. עם חיבור ל-WiFi 6 וסוללת 53 וואט/שעה משתמשים יוכלו לעבוד בכל מצב כמעט, ובכל מקום.

 

העוצמה למשתמש

ThinkBook 14p ו-ThinkBook 16p מצוידים במעבדי Ryzen 9 5000 של AMD מסדרת ה-H לשוק הניידים, והם פונים למשתמשים הנדרשים לניידים עם ביצועים גבוהים, עם תצוגה באיכות מקצועית, זיכרון מהיר וקישוריות במהירות גבוהה. אלו הם דגמים אידאלים לשימוש בוועידות וידיאו בשל האפשרות לשלב מצלמת רשת באיכות FHD עם הגנה פיזית של ThinkShutter. בנוסף, הם מציעים משטח שליטה גדול יותר ומקלדת נוחה עם תאורה אחורית, כמו גם מקשי גישה מהירה להשתתפות בשיחות ועידה. ניידים אלו כוללים גם פונקציות חכמות שנועדו לשפר את חוויות שיתוף הפעולה. אלגוריתם ביטול רעשים מבוסס בינה מלאכותית ידכא רעשים סביבתיים והמשתמשים יוכלו להחליף מצבי שמע בקלות, ולעבור בין מצב פרטי לשיחות אישיות, למצב משותף לשיחות קבוצתיות או למצב סביבתי המאפשר לשתף שמע סביבתי או ממכשירים אחרים.

ThinkBook 14p הוא נייד דק וקל (16.9 מ"מ ו-1.4 ק"ג) עם מסך 14 אינץ' ברזולוציה של עד 2.8k עם פאנל OLED ותמיכה בתקן VESA DisplyHDR True Black. ואילו ThinkBook 16p, נייד עתיר ביצועים, עם מסך 16 אינץ' ברזולוציה של 2560×1600, יהיה זמין עם אפשרות לשילוב כרטיס תצוגה ייעודי מהדור הבא של GeForce RTX מבית NVIDIA, כדי להשלים את כוח העיבוד של AMD Ryzen. 

לנובו מציגה ב- CES 2021 דגמי ThinkBook חדשים לעידן העבודה מרחוק, AVmaster
ThinkBook 14p - גימור בגוון כפול (תמונה - לנובו)

כדי לעזור למשתמשים עסקיים לעבוד ביעילות, Lenovo Vantage תזכה לכמה עדכונים במהלך החודשים הקרובים, חלקם ייעודיים למשתמשי SMB. התכונות החדשות כוללות תוספת של דפים ייעודיים בתוך Vantage, כדוגמת Meeting Manager ו-Creator Center, כדי לעזור למשתמשים להגדיר טוב ומהר יותר את המחשב שלהם לפגישות מקוונות או לעבודה עם יישומים. עדכון זה מציג גם הרחבה של Vantage Smart Performance Services, שיאפשרו איתור תוכנות זדוניות והסרת וירוסי יום אפס, ויספקו ממשק ניהול למעקב אחר ביצועי המחשב, תחזוקה ואבטחה. בזכות  טעינה של Vantage בכמה שניות בלבד, תוכלו לגשת לכל התכונות הקיימות והחדשות מהר יותר.

זמינות ומחירים יפורסמו בהמשך.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל