לנובו מציגה משפחה חדשה של תחנות עבודה מקצועיות מסדרת ה- ThinkStation P350

לנובו מכריזה היום על הדור הבא של תחנות העבודה המקצועיות ברמת entry – מחשבי ה-ThinkStation P350 בתצורת Tower, SFF ו-Tiny. שלוש תחנות העבודה מציגות שדרוג טכנולוגי – כל אחת מהן תומכת ב-PCIe Gen 4 כדי לספק גישה מהירה יותר לטכנולוגיות אחסון מעודכנות, וכן לתמיכה מורחבת בכרטיסי מסך מקצועיים. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - לנובו

הדור החדש של תחנות העבודה השולחניות הוא הפתרון העוצמתי ביותר שמציעה לנובו ברמת הכניסה, והוא מספק חבילה שלמה של אפשרויות גודל שיכולות להתאים למגוון תעשיות ותזרימי העבודה המתאימים להן – מהנדסה ועד אדריכלות, כספים, חינוך גבוה ורפואה, תחנות העבודה השולחניות הללו מציעות גמישות, רב צדדיות וביצועים שמאושרים בידי יצרניות תוכנה מובילות, ובגודל שהכי מתאים לצרכים של המשתמשים ולסביבת העבודה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - לנובו

ThinkStation P350 בתצורת ה-Tower ו-SFF, הבנויים סביב מעבדי Core ו-Xeon מעודכנים ועתירי ביצועים של אינטל, עם תמיכה במעבדים ברמה של עד Core מהדור ה-11 או Xeon W, נבנו במיוחד עבור מטלות קריטיות שדורשות אמינות עילאית וביצועים רבי עוצמה. בשתי התצורות ניתן לבחור להתקין כרטיסי תצוגה מקצועיים ממשפחת ה-RTX של NVIDIA, כשגרסת ה-Tower מציעה תמיכה בכרטיסי תצוגה מרובים, עד RTX A5000 של NVIDIA. בנוסף לספק הכוח שמציע הספק עבודה של 500 וואט, מוצעת גרסת ה-Tower אפשרות להתקין ספק 750 וואט – וכך לאפשר למשתמשים בכרטיסי תצוגה מובילים את הכוח לו הם זקוקים כדי להתמודד עם תזרימי עבודה מורכבים. ThinkStation 350 Tiny הוא מחשב תחנת העבודה הקטן ביותר בתעשייה עם נפח של פחות מ-1 ליטרים, והוא מציע ביצועים בלתי מתפשרים בצורה הקטנה ב-96% מזו של מחשב שולחני רגיל. עם מעבדי Core מהדור ה-11 הוא מתאים באופן ייחודי לפתרונות OEM, וניתן להשתמש בו כמארח עבור תחנות עבודה מקומיות שמתפקדות כמרוחקות.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - לנובו

תחנות העבודה ה-ThinkStation P350 בתצורת Tower, SFF ו-Tiny יהיו זמינות החל מסוף יולי במחירים התחלתיים של 969, 949 ו-899 דולרים בהתאמה.
בקרו ב-www.lenovo.com/thinkworkstations למידע נוסף.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל