יום רביעי , אפריל 14 2021

לראשונה: פלטפורמת webOS של LG תהיה זמינה לצפייה אצל יצרניות טלוויזיה נוספות

חברת LG מכריזה היום שמערכת ההפעלה שלה, webOS, תהיה זמינה לשימוש גם במסכי טלוויזיה של עשרות חברות אחרות. החברה מרחיבה את מומחיותה מעבר ליצור מסכי טלוויזיה על מנת להתאים את פלטפורמת ה-webOS ליצרנים נוספים. לצעד זה יש את הפוטנציאל לשנות את עולם הטלוויזיה בעולמות הטכנולוגיה והתוכן ותוך כדי להגדיל משמעותית את הנוכחות של LG בשוק הבידור הביתי.

לראשונה: פלטפורמת webOS של LG תהיה זמינה לצפייה אצל יצרניות טלוויזיה נוספות, AVmaster
תמונה - LG

פלטפורמת webOS מספקת לצרכנים שימוש קל בצורה יוצאת דופן במסכים של LG בזכות הממשק האינטואיטיבי שלה. משתמשי webOS נהנים מעיצוב ה-UX המוכר והמוצלח של הפלטפורמה לצד מגוון של פיצ'רים כגון חיפוש ושליטה באמצעות קול, אלוגירתם AI וחיבוריות קלה ופשוטה, מה שזיכה את ה-webOS בביקורות אוהדות מצד התעשייה הטכנולוגית והצרכנים. באמצעות LG webOS, לחברות תהיה את האפשרות להציג מגוון רחב יותר של תוכן, כולל שירותי סטרימינג גלובליים כגון נטפליקס ואמזון פריים, שירותי סטרימינג מעולמות הספורט וגם ערוצי הפרימיום החינמיים של LG*. בנוסף לכך, בדגמים המתאימים ישנה תאימות ל-Magic Motion remote controller.

מעל ל-20 יצרניות מסכי טלוויזיה מסביב לעולם כבר סיכמו על שיתוף פעולה עם LG ושילוב פלטפורמת ה-webOS במסכים שלהן, כשבקרוב חברות נוספות צפויות להצטרף להסכם. האקוסיסטם של webOS נתמך על ידי השותפים הטכנולוגיים של LG כגוןRealtek, Nuance, Gracenote, Ceva, Universal Electronics ועוד.

"פלטפורמת ה-webOS מספקת גישה פשוטה וקלה לשעות רבות של צפייה בסרטים וסדרות" כך אומר Park Hyoung-sei, president of the LG Home Entertainment Company. "באמצעות ההשתלבות של יצרניות נוספות באקוסיסטם של ה-webOS, אנחנו יוצאים לדרך חדשה המאפשרת לצרכנים רבים לחוות את הממש והפיצ'רים הזמינים למחזיקי מסכי הטלוויזיה של LG. אנחנו מחכים ומצפים להכניס את אותם הצרכנים לעולם המופלא של ה-webOS TV".

* אפליקציית התוכן זמינה באזורים מסוימים

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל