מושל מישיגן ושר המסחר הבריטי יקדמו רגולציה על כלי רכב אוטונומיים

לאחרונה גוברת הדרישה לרגולציה נוקשה יותר בכל הנוגע לרכבים אוטונומיים מצד הציבור הרחב והתאונות האחרונות בהן היו מעורבים רכבים של טסלה ואובר רק מגבירות את החששות הללו

לאור זאת, הפיננשיאל טיימס מדווח כי שר המסחר הבריטי ריצ'רד הרינגטון ומושל מישיגן ריק שנידר חתמו על תזכיר הבנות במטרה לשתף פעולה בפיתוח תקנות הנוגעות לרכבים אוטונומיים וטכנולוגיות חדשות. 

למרות שלא נחשפו פרטים נוספים, ברור שהמטרה היא להכין את השטח ליום שבו כלי הרכב האוטונומיים יכנסו לשימוש נרחב ובדרך גם להגן על תעשיית הרכב המסורתית. העובדה שמדובר בשיתוף פעולה חוצה יבשות, נותנת תקווה לכך שגם מדינות אחרות תבצענה מהלכים דומים.

שנידר ידוע כתומך נלהב של הטכנולוגיה וקידם את חקיקת SAVE המאפשרת להציע שירותי קארפול מבוססים רכבים אוטונומיים ברחבי המדינה. מישיגן מהווה גם מרכז ניסויים לאוניברסיטת מישיגן והמרכז האמריקאי לניידות הנמצא באיפסילנטי (Ypsilanti). 

חברות נוספות שעורכות ניסויים בשטח המדינה הן פורד, ג'נרל מוטורס וואימו (Waymo). גם באנגליה ניתן לבצע מבחנים בחלק מהכבישים, וחברות כמו יגואר ולנד רובר כבר מנצלות זאת.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל