השינויים בתפיסה ביחידת ה-IT במעבר לארגון הדיגיטלי וה-IOT

"האינטרנט של הדברים סוחב איתו את בעיות האבטחה של המובייל ומוסיף משלו"….."לכאורה האינטרנט של הדברים הוא התפתחות של מערכות M2M ושל שירותי אירוח – אבל מדובר בעולם חדש. גם המובייל לא דומה למחשב הקלאסי. היום יש לנו בכיס מחשב בעל עוצמה זהה לזה של שרת דואר מלפני חמש שנים."

כך אמר גדי גילאון, היו"ר והבעלים של חברת מוביסק במפגש הראשון של פורום המולטימדיה המקצועי למנמ"רים ברשויות המקומיות אשר התארח שהתארח בבית קרסטרון ישראל בכפר סבא ואשר הינו חלק מסדרת מפגשי המולטימדיה המקצועייים  AV-Forums של אנשים ומחשבים ופורטל AV-Master.

צפו בהרצאה המלאה

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל