גיימר ששיחק במשחקי מציאות וירטואלית, מצא את מותו לאחר שנפל בדירתו

 סוכנות הידיעות "TASS" של ממשלת רוסיה דיווחה כי הגיימר, שלא הצליח לראות מה הוא עושה בעולם האמיתי משום שחבש משקפי מציאות וירטואליים, נפל תוך כדי משחק עם הטכנולוגיה החדשה בביתו. וככל הנראה נפטר מאיבוד דם רב.

אתר אינטרנט מקומי דיווח כי משחק המציאות הווירטואלית לא ממופה כראוי למידות דירתו של האיש, דבר שעלול היה לגרום לתאונה. גופתו התגלתה על ידי אמו כאשר הגיעה לבקר בביתו.

אחד מיוצרי המשחקים הווירטואלים שיתף על הדאגה מהסכנות של המציאות הווירטואלית. הוא מצא את עצמו 'תלוי' במרפסת בקומה ה 18 בבניין המשרדים בו הוא עובד במהלך משחק.  משחקי המציאות הוירטואלית עלולים להיות מסוכנים מכיוון שהמוח יכול להסתגל במהירות לסביבות וירטואליות ולהפוך אדיש לסיכונים האמיתיים.

 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל