עופר אפיץ, סמנכ"ל הפיתוח העסקי, מזמין אתכם לאירוע השנתי של AVCOM בתחום ה סקיוריטי ו HLS

מהיכרותנו, האירועים של חברת  AVCOM תמיד מיוחדים. הם מצליחים להעביר תוכן/ידע מדויק באמצעות חוויה ייחודית. גם הפעם – לאחר שנת היעדרות בעקבות אותה מציאות, מזמינה AVCOM את הלקוחות, השותפים, האינטגרטורים והיועצים לראות ולבחון מגוון טכנולוגיות בתחום ה CCTV.

האירוע מיועד לאנשי/נשות המקצוע בתחום. נציגי חברות אינטגרציה, יועצים ולקוחות קצה אשר רוצים ורוצות להעמיק את הידע בתחום ה CCTV ולהיחשף לטכנולוגיות ופתרונות החדשניים ביותר למענה על אתגרים מגוונים בתחום.

השנה תציג AVCOM מגוון טכנולוגיות כדוגמת הגרסה החדשה של ה VMS של FLIR לצד סדרת מצלמות חדשות של המותג בעלת יכולות טרמיות המשלבות תכונות יום/לילה ו PTZ ייחודיות של חברת 360 Vision Technologies . בנוסף יוצג פתרון של המותג cleverciti שיחד איתה נותנת AVCOM מענה לתחום ה Smart Parking. 

גם נוכחות של חברתSR7  אשר מאפשרת סריקת שטחים נרחבים לגילוי מוקדם של שריפות וכמו כן תתארח באירוע חברת briefcam אשר תציג גם היא את יכולותיה הרבות. באירוע יוצגו לראשונה מצלמות לבישות בעלות יכולות שידור חי והצפנה מלאה וכמובן מגוון מצלמות בעלות יכולות מתקדמות של חברת HANWHA.

לנוחות המוזמנים האירוע נמשך כיומיים בתאריכים ה- 5.6/7. מוזמנים ליצור קשר עם חברת AVCOM בכתובת המייל – Info@avcom.tv

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל