פייברנט פותחת את 2022 עם סמנכ"ל מכירות גלובאלי מבטיח

חברת פייברנט שמחה להודיע על הצטרפותו של סם (שמואל) בונומו לשרותיה כסמנכ"ל מכירות גלובלי

, AVmaster מגזין המולטימדיה
סם (שמואל) בונומו. תמונה פייברנט

בונומו מביא איתו קרוב לארבעה עשורים של ניסיון והצלחות בפיתוח שווקים ומכירות של מוצרים טכנולוגיים ישראלים בעולם הרחב ובתפקידו האחרון ניהול את המכירות הגלובליות של חברת קרמר אלקטרוניקה.

מפייברנט נמסר כי החברה נמצאת בעיצומה של פעילות חדירה לשווקים שונים בעולם וצירופו של בונומו לשורותיה הוא אבן דרך אסטרטגית בדרך להשגת יעדי החברה בשנים הקרובות. התחזיות לביקוש הגובר בעולם לצרכי פתרונות FTTx, Data Centers, מוצרי סייבר ועוד, ממקמות את פייברנט כשחקן מרכזי בשווקים רבים, דבר שיגרור המשך פיתוח משמעותי של החברה. פייברנט מוכנה לאתגר הצמיחה המקומי והגלובאלי.

בהצלחה 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל