פיליפס מנצלת את ISE 2017 לחשיפת סדרת מסכי מחשב מקצועיים חדשה

חברת MMD, המפיצה המורשית של מותג מסכי המחשב של פיליפס, חושפת בתערוכת ISE 2017 שורה של מסכי מחשב לסביבות עבודה מקצועיות. לדברי החברה הדגמים החדשים ממחישים את מחויבותה לחדשנות טכנולוגית, רזולוציה גבוהה מסוגה, צבעים מרהיבים שתורמים כולם ביחד לפריון גדול יותר ונוחות בעבודה.

דגמי פיליפס הבולטים בתערוכה:

המסך הדק ביותר מבית פיליפס

עיצוב מינימליסטי – מסך בגודל 24 אינץ' מעוצב בסגנון Moda. דגם חדש זה – 245C7QJSB – הוא המסך הדק ביותר מבית פיליפס  ובנוסף הוא חסר גבולות בשלושה מצדדיו. עיצוב זה מציע תצוגה רציפה שמצמצמת הפרעות ומאפשרת למשתמש ריכוז מכסימלי במשימות. טכנולוגיית הצבע Ultra-Wide מציגה מנעד עשיר של צבעים שמניבים תמונות מרהיבות. מספר טכנולוגיות נוספות מסייעות לעבודה נעימה יותר במהלך שעות מרובות וביניהן: Flicker Free (שליטה על הבהירות לתצוגה יציבה) SmartContrast ו-SmartImage (התאמה אוטומטית של הגדרות המסך בהתאם לתוכן המוצג) ועוד.

פיליפס, פיליפס מנצלת את ISE 2017 לחשיפת סדרת מסכי מחשב מקצועיים חדשה, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

מסך מקצועי באיכות על

תצוגה מדויקת ברמה מקצועית באמצעות Ultra-Wide Color וUltraClear – מסך בגודל 31.5 אינץ' – דגם 328P6VJEB – מציע תצוגת צבע רחבה ומדויקת ברמת UHD (Ultra-High Definition) ברזולוציה של UltraClear 4K. התצוגה האיכותית מבוססת על טכנולוגיות נוספות וביניהן טכנולוגיית הצבע Ultra-Wide Color המציגה סולם צבעים רחב וכן טכנולוגיה ליישור אנכי של קווי האור שמשפרת את ניגודיות הצבעים. כן מוצעת יכולת לתצוגה של 4 חלונות במסך אחד מ-4 מקורות שונים (Multiview) וטכנולוגיית התקשורת SmartConnect המאפשרת תעבורה מהירה של קבצי אודיו/ווידיאו 4K ללא צורך בדחיסה.

 פיליפס, פיליפס מנצלת את ISE 2017 לחשיפת סדרת מסכי מחשב מקצועיים חדשה, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

מסך 4K הקעור הגדול בעולם

המבקרים בתערוכה יוכלו לצפות בדגם BDM4037UW – המסך הקעור הגדול בעולם, בגדול 40 אינץ'. המסך 'עוטף' את שדה הראייה של המשתמש ומספק לו מרחב אישי יותר המטמיע אותו בתצוגה, מאפשר לו להתמקד ולהימנע מהפרעות סביבתיות במשרד. המסך מציע רזולוציה ברמה של CrystalClear 4K UHD – 3840 x 2160 פיקסלים.

 פיליפס, פיליפס מנצלת את ISE 2017 לחשיפת סדרת מסכי מחשב מקצועיים חדשה, AVmaster מגזין המולטימדיה

מסך עם מצלמת אינטרנט נשלפת

מסך חדש זה בגדול 27 אינץ' – דגם272B7QPTKEB   – יקשה מאוד על האקרים שמנסים לחדור לארגון דרך מצלמות אינטרנט. הוא מצויד במצלמה שנשלפת רק בעת שיחות ווידיאו ומוסתרת בגוף המסך כל זמן שלא נעשה בה שימוש. כן מצויד המסך בטכנולוגיית PowerSensor לחסכון בחשמל (עד 80%) באמצעות חיישן המזהה אוטומטית כשהמשתמש לא נמצא בקרבתו ומכה את אור המסך עד לשובו של המשתמש לשולחן.

 פיליפס, פיליפס מנצלת את ISE 2017 לחשיפת סדרת מסכי מחשב מקצועיים חדשה, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

מסך עם יכולות עגינה וקישוריות באמצעות כבל אחד

דגם חדש נוסף בגודל 25 אינץ' – 258B6QUEB – מציע מסך עם יכולות מתקדמות של תחנת עגינה שמתבססות על כניסת USB Type C. באמצעות כבל אחד בלבד יוכלו המשתמשים לנצל את המסך כתחנת עגינה לכל מחשב נייד התומך בתקן חדש זה. ניתן להזרים קבצי ווידיאו ואודיו באותה העת לטעון את המחשב. ניתן לחבר את כל הציוד ההיקפי למסך ולאפשר בכך למחשב לעשות בהם שימוש.

פיליפס, פיליפס מנצלת את ISE 2017 לחשיפת סדרת מסכי מחשב מקצועיים חדשה, AVmaster מגזין המולטימדיה

תערוכת ISE (Integrated Systems Europe) היא האירוע הגדול בעולם בתחום מערכות האודיו-ווידיאו (AV).  חברת MMD מציגה בביתן פיליפס מס' 10-K136

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל