פלטפורמת ה-DigitalMedia NVX של Crestron מתרחבת ומשתדרגת עם ה-XiO

חברת Crestron החלה במכירת ה-DM XiO Director אשר הוכרז בתערוכת Infocomm 2017. רכיב הניהול המרכזי החדש מאפשר ניהול מרכזי של כל יחידות ה-NVX על הרשת, הגדרה שלהן ומיתוג אודיו, ווידאו ו-USB ישירות דרך הממשק החדיש

ה-XiO Director תוכנן על מנת לפשט התקנות בהן נעשה שימוש ביחידות Encoder ו-Decoder רבות מסדרת ה-NVX, הוא מזהה אותן אוטומטית ברשת, מנטר אותן בזמן אמת ומאפשר יצירת מטריצה וירטואלית גדולה בקלות. ממשק הניהול של ה-XiO Director מכיל את כל הכלים על מנת ליצור מיפוי פשוט של יחידות ה-Encoder ויחידות ה-Decoder כאשר היתרון הוא ריכוז כלל היחידות במסך אחד, בניגוד לניהולן באופן פרטני.

בסדרת ה-XiO Director שלושה דגמים המתאימים לפריסות בסדרי גודל שונים: ניהול 80 יחידות, 160 יחידות ויחידה עבור ארגונים גדולים המאפשר ניהול אינספור יחידות תחת ממשק אחד. 

עומר ברוקשטיין, סמנכ"ל טכני ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל 

"ה-XiO Director הוא בעצם ה-CPU (ה"מוח") של מטריצת ה-IP הווירטואלית. אולם בשונה מה-CPU של מטריצות ה-DigitalMedia המסורתיות, העבודה על גבי רשת ה-IP מאפשרת גמישות רבה, ולפיכך, יחידת XiO אחת יכולה לנהל גם מספר דומיינים ("מטריצות") במקביל. כלל פתרונות ה-NVX, ובפרט ה-XiO תוכננו לרשתות IP ארגוניות, ולכן בשונה מכלל הפתרונות האחרים בשוק, תומכים בכל פרוטוקולי האבטחה הסטנדרטיים, הנדרשים ע"י מנהלי ה-IT."

 

זו הכרזה משמעותית וחשובה עבור פלטפורמת ה-NVX, אשר חוגגת שנה ליציאתה, מכיוון שיש כעת מענה מתקדם ומקיף יותר מאי פעם: פלטפורמה מקיפה המאפשרת שידור אותות AV ברזולוציות 4K ב-60 פריימים לשנייה ובדגימה מושלמת של 4:4:4, המעבירה תמונה ללא פשרות. כל זאת על גבי תקשורת סטנדרטית של 1Gb ולמעשה ניתנת לחיבור לרשת הארגונית, כאשר כל ניהול אותות ה-AV לרבות פקודות שליטה על מסכי תצוגה, מקרנים ומגברים נעשים אף הם באמצעות יחידות ה-NVX וממקום מרכזי אחד.

יחידת ה-XiO Director תהיה זמינה להדגמה בחודש הבא בתערוכת ISE 2018, בביתן 2, C20, E20 ו-E30. מבקרים המעוניינים לתאם הדגמות מוזמנים ליצור קשר עם משרד Crestron ישראל.

מיכולות ה-XiO Director:

– ניהול, ניטור ושליטה מלאה על יחידות NVX ברשת

– יצירת מטריצה וירטואלית מממשק מרכזי

– תומך ב/80/160 אינסוף יחידות (בהתאם לדגם)

– מאפשר קיבוץ יחידות עד ל-240 תתי קבוצות

– מאפשר הוספה פשוטה וקלה של יחידות NVX

– מאפשר ייבוא וייצוא של הגדרות

– מאפשר קבלת התראות מדויקות מיחידות ה-NVX

 
 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל