יום רביעי , ינואר 22 2020
דף הבית | AVerticals | פלקו השיקה מצלמת אבטחה מקצועית באיכות 4K ובאבחנה של עד 8 מגה-פיקסלים

פלקו השיקה מצלמת אבטחה מקצועית באיכות 4K ובאבחנה של עד 8 מגה-פיקסלים

מצלמת אבטחה מקצועית ברזולוציה גבוהה במיוחד (תמונה: Pelco)

 

פלקו (Pelco), חברת בת של שניידר אלקטריק (Schneider Electric), המתמחה בפתרונות אבטחה חכמים מבוססי וידאו, הכריזה על תוספת של מצלמת אבטחה חדשה לפורטפוליו שלה – GFC Professional 4K. מצלמה זו תומכת בצילום וידאו באיכות מירבית של 4K ואספקת תמונות באבחנה גבוהה של 8 מגה-פיקסלים.

מעבר לכך אמורה המצלמה להתמודד היטב עם תנאי תאורה קשים במיוחד, והיא מתאימה לשורת שימושים מגוונת שכוללת כמעט את כל היבטי החיים – החל בשדות תעופה, נתיבי תחבורה, מתקני משחקים וספורט, בתי מעצר וכליאה, ועד בפריסות בחנויות ובאתרי הארחה.

לפי החברה מיועדת GFC Professional 4K לספק תצלומי אבטחה במקומות שדורשים מעקב 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, כשסרטוני הווידאו מצולמים בקצב של 30 פריימים/לשנייה. המצלמה יכולה לשמש לכיסוי שטחים גדולים במיוחד, וכן מספקת אפשרויות זום לפי דרישה. האחסון ורוחב הפס הנדרשים, לעומת זאת, חסכוניים למדי בזכות שימוש בטכנולוגיית כיווץ קניינית של פלקו ששומרת על איכות התמונה.

בפלקו מספרים כי השילוב של טכנלוגיית 4K בפורטפוליו המוצרים שהחברה מציעה הוא צעד טבעי במסע שהחברה בחרה בו – לאפשר זיהוי מהיר במקרה של תקריות או פעילות חשודה, ובאיכות גבוהה ככל הניתן ובכל מצב.

"יישמנו בהצלחה טכנולוגיית 4K כדי לפתור בעיות אמיתיות בעולם מצלמות האבטחה – וכך אנחנו יכולים לספק פירוט מדויק יותר מתמיד, אפילו בתרחישים בהם התאורה נמוכה או יותר מדי בהירה, ולעשות זאת ביעילות בלי עלויות אחסון מופרזות ולא רצויות. שלא כמו פתרונות 4K אחרים, מצלמה זו מביאה למקסימום את איכות התמונה, הרגישות לאור ועוד הרבה יותר", אמרה סופי וונג, מנהלת מוצר גלובלית.