יום שישי , פברואר 26 2021

שומעים את זה טוב! חברת פולי משיקה סדרת רמקולים אלחוטיים שמביאה סאונד באיכות מקצועית היישר אליכם הביתה!

תינוק בוכה ברקע, נביחות כלבים ללא הפסקה, בן או בת זוג שרוצים לשמור על כושר ובוחרים להעביר שיעור פילאטיס בזום בדיוק כשאנחנו צריכים לעלות לשיחת וידאו חשובה, כל אלו כבר הפכו לנוף קבוע בחיינו מאז פרוץ המגיפה העולמית בחודשים האחרונים. העולם הלך ועבר למשרדים ביתיים ואיתו נולד צורך חדש בפתרונות ייעודיים שיאפשרו לכולנו להתנהל מהמשרד הביתי בצורה אופטימלית וללא הפרעות. 

שומעים את זה טוב! חברת פולי משיקה סדרת רמקולים אלחוטיים שמביאה סאונד באיכות מקצועית היישר אליכם הביתה!, AVmaster

למזלנו בחברת POLY לא משאירים דברים ליד המקרה וחושבים על הכל מראש. בדיוק בגלל זה זכינו כעת להשקת סדרת אביזרי Poly Sync Family שמשנה את כללי המשחק בשיחות ועידה ולוקחת אותן לשלב הבא, תוך התמקדות בפרטים הקטנים והגדולים כאחד. 

המכשירים החדשים שהושקו: Poly Sync 20, Poly Sync 40  ו-Poly Sync 60 נועדו לאפשר לכל משתמש לעבוד מכל מקום בעולם ללא הפרעות. 

המכשיר מסוגל להתחבר במאצעות USB ובלוטות' וייחודו בכך שהוא מסוגל לזהות את קול הדובר המרכזי ולהעביר אותו נקי וללא רעשי הרקע שמסביב, כך שלמעשה, לא משנה היכן אתם, תוכלו לעבוד ללא הפרעות. 

שומעים את זה טוב! חברת פולי משיקה סדרת רמקולים אלחוטיים שמביאה סאונד באיכות מקצועית היישר אליכם הביתה!, AVmaster

"אנו שמחים לבשר כי קיבלנו הכרה על ידי חברת ZOOM העולמית ומתרגשים מכך שאביזר ה-POLY SYNC 20 זוכה להיות בין הראשונים בעולם שמוכרז כאביזר רשמי של חברת ZOOM" אמר עודד גל, סמנכ"ל הפיתוח של פולי בהשקה והוסיף כי ה-POLY SYNC 20 יספק ערך גבוה במיוחד למשתמשים אשר יבחנו אותו כחלק מעולם העבודה המשתנה. בנוסף, מסר גל כי ב-POLY לא עומדים לנוח על זרי הדפנה, אלא מתכוונים להמשיך ולהרחיב את סל המוצרים הקיים כדי שיזכו גם הם להכרה על ידי חברת ZOOM.

שומעים את זה טוב! חברת פולי משיקה סדרת רמקולים אלחוטיים שמביאה סאונד באיכות מקצועית היישר אליכם הביתה!, AVmaster

מה הבדל בין הדגמים אתם שואלים? מעולה! אנחנו כאן כדי לענות:
דגם ה-20 וה-20+: אופטימליים עבור סביבת עבודה היברידית, ומספקים 3 פתרונות איכותיים במכשיר אחד: גם מיקרופון חיצוני לשמיעת מוזיקה, גם מטען נייד ועוצמתי וחשוב מכל: בזכות עיצוב קומפקטי וייפייפה, לצד טכנולוגיית עיבוד קול, המאפשרת קבלת סאונד נקי מהפרעות: מדובר בפתרון האולטימטיבי לכל מי שצריך להוציא שיחות זום במהלך יום עבודה. 

דגם ה-40 יאפשר סאונד בעוצמה חזקה יותר מקודמו וטווח מרחק גדול יותר, לצד סוללה עוצמתית במיוחד של 20 שעות דיבור רצופות וחיסכון סוללה בזכות אפשרות ניתוק המכשיר מהבלוטו'ת' בחוסר שימוש. 

דגם ה-60 יאחד בתוכו את יכולתיהם של השניים שקדמו לו בצורה מקסימלית ויהווה גם הוא את הפתרון המושלם לעובדים או מנהלים שרוצים לקחת את העבודה המרוחקת לשלב הבא. 

את מכשירי הפולי 20 תוכלו להשיג כבר בנובמבר הקרוב ואילו את דגמי ה-40 וה-60 תוכלו למצוא בתחילת 2021. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל