יום ראשון , דצמבר 5 2021

14 מקרנים של פנסוניק ומגדל בלקפול אחד

בלקפול היא עיירת נופש פופולרית על חופה המערבי של בריטניה, אחד הסמלים של העיר הוא "מגדל בלקפול" שנבנה בסוף המאה התשע עשרה בהשראת מגדל אייפל בצרפת, והוא משמש כיום כאחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בעיר.

העיר היא בית למופע האורות החינמי הגדול ביותר בעולם: במהלך כל סתיו נמתחים כבלי תאורה באורך של כ-120 ק"מ המפארים את החוף ואת האתרים התיירותיים ומושכים מבקרים רבים כאשר בשנת 2014 לבדה ביקרו במקום כ-3.5 מיליון בני אדם.  בשנת 2015 החליטה מועצת העיר להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר של מיפוי וידאו ומוסיקה על מנת להציג על גבי המגדל האייקוני אירועים מההיסטוריה של העיר.

14 מקרנים של פנסוניק ומגדל בלקפול אחד, AVmaster מגזין המולטימדיה

לצורך כך השתמשה החברה המקומית המבצעת (Warpro)  בלא פחות מ-14 מקרנים מתוצרת פנסוניק מדגם PT-DW17K2 בעלי בהירות של 17,000 לומנס לכל אחד, על מנת למפות את המבנה ולהתגבר על אתגרים שונים הנובעים ממיקומו המרוחק של המגדל, בנוסף הציגה החברה המבצעת את הקונספט של I-booth אשר איפשר לעשרות אלפי המבקרים במקום לצפות בהשתקפויות של פניהם מרצדות על גבי המבנה בין מופע למשנהו.  החברה שילבה זרועות עם אמנית הקול קארן מוניד ועם אמן מיפוי הוידאו הידוע רוס אשטון, אשר היא אחראי למיפויי וידאו בקני מידה ובסטנדרטים מרשימיםו בינלאומיים כמו טקס הסיום של אולימפיאדת לונדון 2012  וגביע העולם 2010. כל דגמי המקרנים המתקדמים של פנסוניק מיובאים ומשווקים בישראל על ידי יורוקום תקשורת דיגיטלית.

צפו בתוצאה הסופית

.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל