יום שלישי , יולי 14 2020

חברת Arthur Holm השיקה סדרה חדשה של מסכים חבויים לחדר הישיבות המעוצב

אסתטיות בפרוייקטי AV היא דבר מחייב והיא משדרת מסר של איכות, אקסלוסיביות ומחשבה אשר הושקעו בחדר. חברות AV אשר מתמחות באסתטיות אחראיות בין היתר לקטגוריית המסכים החבויים בשולחן. המדובר במסכים בגדלים שונים החל מ-17 אינץ' ואילך המוטמעים בשולחן חדר הישיבות ועולים מתוכו באמצעות מעליות ממונעות חשמלית. בחדרי ישיבות גדולים, לרוב חדרי הנהלה, יש המתקינים מסכים כגון אלו בנקודות רבות בשולחן, ובהם מציגים תוכן משוכפל המוצג על גבי מסך ההקרנה או תוכן המשודר בוועידת ווידאו.

Arthur Holm, יצרנית ותיקה של מוצרי High End, היא אחת החברות אשר מתמחה באינטגרציה של מוניטורים ומיקרופונים בפריטי ריהוט חדרי ישיבות ובתפירה ועיצוב אישיים של פתרונות כגון אלו על פי צרכי ודרישות הלקוח. החברה פועלת בתחום ה-AV מזה 25 שנה עם מרכזים בספרד ובצרפת ונוכחות ב-40 מדינות ברחבי העולם. בשנת 2016 זכתה Arthur Holm בפרסים מכובדים על מוצריה בקטגוריות עיצוב ומסכים במגזיני ה-AV הבינ"ל המובילים

לאחרונה השיקה Arthur Holm את ה-DB2: מסך נסיג (Retractable) המוטמע בשולחן, בעל עיצוב מינימליסטי ובעובי 20 מילימטרים בלבד, מסגרת המסך עשויה אלומיניום כאשר בזמן שהמסך מוטמע בתוך שולחן הישיבות חלקו העליון הכסוף חשוף לעין בצורה המשתלבת עם סגנון העיצוב של השולחן. בלחיצת כפתור מעוצב מפעילים את מנגנון המעלית של המסך, אשר כולל גם אפשרות לכוונון זווית הטיית המסך לנוחיות המשתמש. למסכים ציפוי כפול בכדי למנוע השתקפות, הם מגיעים בגדלים 17.3 ו-21.5 אינץ', בעלי רזולוציית 1080P ושתי כניסות DVI. ראו כאן:

ראו גם: פתרון DynamicX2Talk Share המרהיב עם יחידת מיקרופון ממונעת