יום רביעי , נובמבר 20 2019
דף הבית | כללי | ATEN – חכמה ובשליטה

ATEN – חכמה ובשליטה

תכנון חדרי שליטה ובקרה היא משימה לא פשוטה- מצד אחד יש צורך בריכוז שליטה על מספר רב של מוצרים, החל ממערכות ניטור שרתים ועד למצלמות בקרה, מצד שני, איך מנהלים את כל זה בצורה פשוטה ? כיצד מאפשרים למפעיל חדר הבקרה להגיב בצורה מהירה מבלי להסתבך עם תפעול המערכת ?

תמונות- ATEN

חברת Aten, יצרנית בעלת ותק של כמעט 40 שנה, המתמחה בפתרונות בתחום ה-KVM וה-Pro Av מציגה את פתרון Total Control מתוצרתה אשר מביא איתו מענה מקיף לחדרי בקרה ויישומי AV מתקדמים. הפלטפורמה מאפשרת לסביבה כמו חדרי שליטה להיות דינאמית, מהירה ועדיין פשוטה ונגישה לתפעול. הפתרון מושתת על מערכות KVM Over IP – המאפשרות העברת אותות ווידאו על גבי רשתות תקשורת ללא אובדן איכות וגמישות מקסימאלית. ניתן לקבוע מיקום כל יישום בקרה על גבי קיר מסכים הממוקם בחדר בקרה, לקבע גודל גם ברזולוציות גבוהות ולשמור על קצב רענון גבוה.

גמישות הפתרון באה לידי ביטוי ביכולת "להזריק" כל אות AV למערכת, בזכות היותה KVM Over IP, חדר בקרה אחד פיסי, המבטא מספר רב של חיבורים וירטואלים מהרשת הארגונית. בנוסף – המערכת תוכננה לעבוד לפי סטנדרטים של מחלקת ה-IT, כך שמצד אחד נשמרות יכולות AV גבוהות כדוגמת רזולוציות, קצב רענון וקצב דגימה ומצד שני פשטות ניהול הרכיבים ברמת ה-IT נשמרת.

המערכת מאפשרת לייצר קיר מסכים אחד גדול ולעבור בצורה חלקה עם העכבר גם כאשר מדובר במספר מחשבים שונים, ניתן גם לפצל יישומים חשובים יותר למסך אחד גדול.

בין אם אתם מעוניינים לנהל את השרתים מרחוק, לנטר מצלמות, ביצועי שרתים או יישומי AV אחרים – ה-Total Control תוצרת Aten היא חליפה ענקית התפורה למידות של כולם.