יום שישי , פברואר 26 2021

Atlona מאריכה את יחידות ה USB על גבי תשתית HDBaseT

אטלונה (Atlona) מכריזה על מאריך טווח לרשתות HDBaseT עם חיבורי USB 2.0. ערכה זו, AT-USB-EX100-KIT, היא פתרון שמציע יעילות בהיבט התמורה לכסף עבור יישומים בהם יש צורך בהארכת טווח להעברת אותות USB בלבד לטווח של עד 100 מטרים, וזאת על ידי שימוש בכבל זוג שזור יחיד.

Atlona מאריכה את יחידות ה USB על גבי תשתית HDBaseT, AVmaster

באטלונה מכוונים את השימוש ב-AT-USB-EX100-KIT ליישומים המוגדרים כ'נורמלי החדש', ובמיוחד עבור שימושים כמו ועידות וידאו באמצעות Zoom או Microsoft Teams בהן בדרך כלל מתבצע שימוש נרחב בהתקנים המתחברים באמצעות חיבורי USB – ממצלמות, דרך מיקרופונים ורמקולים ועד מחשבים ניידים. בנוסף, מדובר בהתקנים הממוקמים באזורים שונים בחדר.

הערכה המלאה של אטלונה כוללת יחידת שידור ויחידת קליטה כדי להציע פתרון שלם, וככלל אצבע היא מתאימה, כך לפי החברה, עבור כל תרחיש בו יש צורך לחבר התקני USB על פני מרחקים בהם כבלים סטנדרטיים אינם יכולים לספק פתרון טוב ויציב. דוגמאות נוספות לכך הן כיתות לימוד גדולות, או אולמות כנסים, בהם המרצה צריך לחבר את המחשב הנייד אל המקרן או אל לוח לבן אינטראקטיבי.

הערכה כוללת מתאמי הרכבה אשר מאפשרים הצבה מוסתרת. קצב העברת הנתונים המרבי עומד על 280 מגה-ביט/לשנייה, וההתקן מיועד לשימוש עם כבלי Cat5e/6. הוא בעל ארבע כניסות נתונים מסוג USB Type-A ביחידת הקליטה ושתי יציאות בתצורה זהה ביחידת השידור, כשהחיבור לרשת מתבצע באמצעות מחבר RJ45 סטנדרטי. מידות ההתקן עומדות על 26x105x95 מ"מ כשמידות ספק הכוח עומדות על 31x50x81 מ"מ.

מני הופמן, מנהל תחום ה AV באלכסנדר שניידר, המפיצה הבלעדית של חברת אטלונה בישראל: "יחידת ה- AT-USB-EX100-KIT הגיעה לאחר ביקוש רב מצד הלקוחות. היחידה מאפשרת חיבור התקני USB למרחק של עד 100 מטר.על גבי כבל רשת בודד ומתאימה לשימוש במגוון יישומים כגון כיתות לימוד וחדרי ישיבות. היחידות עצמן קטנות ממדים וניתנות להתקנה דיסקרטית ונוחה."

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל