יום שלישי , אפריל 20 2021

Christie 'תעיף לכם את הכיפה' בדובאי

חברת טכנולוגיות ההקרנה והתצוגה הקנדית Christie נבחרה לספקית המסכים והמקרנים לתערוכת World Expo 2020 שתיערך בדובאי, כך הודיעה הנהלת האירוע בסוף השבוע

החברה תספק את כל המסכים והמקרנים למתחם האירוע, ששטחו 4.38 קמ"ר וכולל ביתנים של 200 מדינות, חברות, ארגונים וומוסדות חינוך מרחבי העולם. האטרקציה המרכזית תהיה כיפה בקוטר כ-150 מטר שתיבנה בלב המתחם, המכונה "כיכר אל-וואסל", ועליה יקרינו כ-250 מקרני לייזר מדגם D4K40-RGB, בעל עוצמת הארה של 40,000 לומנס, רזולוציית 4K ויכולת לספק עד 120 פריימים לשנייה. ההקרנה תיראה גם מהכיכר שמתחת לכיפה, אך גם מהבניינים מסביב ומכלי טיס שיעברו מעל.

"מטרתנו היא ליצור ב-Expo2020 Dubai חוויה שלא נראתה כמותה, ותצוגות מהממות על הכיפה הענקית של כיכר אל-וואסל יהיו חלק עיקרי בכך", אמר אחמד אל-חטיב, מנהל הפיתוח של האירוע. "כריסטי היא פורצת דרך בתחום, ואנו מצפים למערך של תצוגות בלתי נשכחות ברחבי האתר הודות לטכנולוגיות החדשניות של כריסטי".

Christie 'תעיף לכם את הכיפה' בדובאי, AVmaster

בראיין בוהם, מנהל המכירות העולמיות והפיתוח העסקי בכריסטי, אמר כי "אנו גאים ונרגשים להיות שותפים רשמיים של Expo 2020 Dubai, ומצפים ליצירת זכרונות בעזרת התצוגות חסרות התחרות שלנו. מקרן הלייזר הטהור D4K40-RGB מציג עוצמה טכנולוגית וידהים את העולם בתצוגה העשירה והחדה ללא תחרות שלו, המעלה את הרף באיכות תמונה".

התערוכה בדובאי היא הראשונה מסוג זה הנערכת במזרח התיכון (אם כי בשנים 1953 ו-1958 ערכו מארגניה תערוכות קטנות יותר בירושלים ובבית דגן), והאתר שנבנה עבודה בימים אלה הוא הרביעי בגודלו בתולדות המתחמים שאירחו את התערוכות. התערוכה תיפתח החל מה-20 באוקטובר 2020 ועד ה-10 באפריל 2021, וצפויים לבקר בה כ-25 מיליון איש – מספר גדול למדי, אם כי לא בין הגבוהים בהיסטוריה של התערוכה.

בינתיים, ב-2016 נבחר ליונל מסי להיות הפרזנטור של התחרות והבוקר שוחרר סרטון ראשון בכיכובו תחת הסלוגן "העולם טוב יותר כאשר עובדים יחד":

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל