ארגונים גדולים נוהגים להתמקם בבניינים/קמפוסים ייעודיים או במספר קומות בבניין מסוים, לעיתים אף חלקי קומות ולא חסרות דוגמאות של מותגים מוכרים בכל העולם אשר מתנהלים באופן הזה בשוטף. Cisco Spaces מספקת פתרון עבור חלק מהאתגרים של שגרת הקמפוס 

תום צדקה, ארכיטקט פתרונות קולבורציה בסיסקו וובקס: "על מנת להבין מה זה Cisco Spaces צריך קודם להבין איך המכשירים של Cisco עובדים". לדבריו, ליצרנית מניפת מוצרים אשר מספקים פתרון לגדלים שונים של חדרים מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, מערכות אישיות וכמובן White Board לחדרים חכמים בהם מתבצעות משימות 'עמוקות' יותר כגון סיעור מוחות וכו'. 

"כל המכשירים שלנו מכילים סנסורים באופן מובנה כמו איכות האוויר, טמפרטורה, כמות האנשים בחדר ואפילו זיהוי הנוכחים והצמדת 'לייבלים'" (למטרת יעילות המפגש) 

סיסקו יודעת לאסוף את המידע הרב מהסנסורים השונים ולהפיק מפה של הבניין/הקמפוס ולייצר מיפוי שכולל בין היתר חיווי של מצב החדרים (פנוי/תפוס) אילו חדרים מאוכלסים כרגע באמת ואף לאפשר למשתמש הקצה להגיע לאחד המסכים המותקנים ברחבי הקמפוס בכניסה לחדרי הישיבות ולנהל זימון ישירות משם. כל הטוב הזה מועבר גם באמצעות אפליקציה הניתנת להתקנה בטלפון החכם של כל עובד.ת בארגון. 

 תמונה ראשית – סיסקו
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG