יום שישי , דצמבר 3 2021

Crestron מהדקת את שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט

חברת Crestron הודיעה כי היא מרחיבה את התמיכה שלה במוצרי מיקרוסופט בפתרונות אותם היא מציעה ללקוחותיה. שיתוף הפעולה בין החברות אינו חדש ולמעשה נמשך זה יותר מעשור, אך זו הפעם הראשונה בה Crestron מוסיפה תמיכה ב-Microsoft Teams, הפלטפורמה של מיקרוסופט לשיחות צ'אט מרוחקות וזו שאמורה בסופו של דבר להחליף את סקייפ לעסקים

Crestron מהדקת את שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט, AVmaster
Crestron מהדקת את שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט, AVmaster

התמיכה הנוספת לא תדרוש שינויים בחומרה ותוכל לעבוד על המערכות הקיימות של Creston SR ו  Creston Mercury בכל סוגי וגדלי החדרים, החל מחדרי ישיבה קטנים ועד לאולמות. 

מלבד תמיכה ב-Teams, יהיה ניתן גם להשתמש בסקייפ לעסקים (למי שעדיין מעוניין בכך), לתת הוראות קוליות בעזרת קורטונה (הסייעת הדיגיטאלית של מיקרוסופט) וליהנות מטכנולוגיה המטשטשת את רעשי הרקע.

 

מה ניתן לעשות באמצעות Creston SR?

SR היא מערכת הבקרה החכמה של Crestron לחדרי ועידה ומורכבת מטאבלט מתקדם מסדרת Surface (אף היא של מיקרוסופט). בעזרת המערכת ניתן יהיה לעבור בין ניהול של שירותי מיקרוסופט הנ"ל לבין שליטה על התצוגה, כמות האור, הצללה ומערכת הקירור (באמצעות מודל הרחבה נוסף). המערכת יכולה להתחבר ישירות דרך HDMI וכוללת גם ארבע כניסות USB לציוד נוסף כמו מצלמות. 

Crestron מהדקת את שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט, AVmaster

Creston Mercury

מרקורי הינה מערכת All In One המספקת פתרון מלא לחדרי Unified Collaboration, וכוללת חיבור Bluetooth, תמיכה ב-Wireless Presentation, שלוחת SIP ו-Skype for Business & Teams. בנוסף, מתחברת המערכת לשירות ה-Scheduling הארגוני (Exchange / O365 / G-Suite) ומציגה את לו"ז החדר. מלבד תמיכה ב-Skype for Business ו-Teams, תומכת המערכת בכל שירות UC אחר ע"י חיבור Laptop  למערכת.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל