חברת Crestron מסכמת עוד תערוכת ISE מוצלחת, עם שיא זכיות בן 11 פרסי תעשייה למוצרים שונים, בהם פתרונות ה-NVX פורצי הדרך, מערכת ה-XiO, ה-AirBoard החדשני ופתרונות ה-Cloud החדשים אשר הוצגו לראשונה בתערוכה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ג׳ף סינגר, מנהל בכיר, מחלקת Marketing של Crestron

 

במהלך התערוכה חשפה החברה מספר שיא של כ-90 מוצרים חדשים, וכן שיתופי פעולה חדשים עם שירותי Scheduling חדשים, שירות AppSpace™ להפצה של תוכן Digital Signage על גבי פתרונות Crestron ואחרים.

את עיקר תשומת הלב משך איזור ההדגמות של פתרונות ה-NVX בתערוכה, אשר בו הציגה לראשונה Crestron השוואה מול מוצרים מתחרים. עומר ברוקשטיין, סמנכ"ל טכני ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל מספר: "ה-NVX הוא פתרון ניהול והפצת אודיו-ווידאו היחיד בעולם המאפשר הפצה של אודיו-ווידאו על גבי רשת 1Gbps סטנדרטית, באופן מאובטח, וללא פשרות באיכות, וב-Latency. במהלך התערוכה הצגנו כיצד פתרון ה-NVX עולה ביכולותיו על כלל המתחרים בשוק, ואף זול ממרביתם. ה-NVX הוא המשך טבעי לקו מוצרי ה-DigitalMedia המוצלח שלנו, וכבר הותקן בהצלחה במספר רב של פרויקטים בארץ ובעולם."

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה-AVmaster

 

כמו כן, במהלך התערוכה, אירחה Crestron את קבוצת המנמ"רים של קבוצת אנשים ומחשבים (C3), והציגה להם את מגוון הפתרונות של החברה לעולם חדרי הישיבות, חדרי הבקרה, מערכות Videowall ועוד.

כעת, פניה של החברה לקראת אירוע הלקוחות והיועצים השנתי שלה בישראל, אשר צפוי להיערך ב-28 במאי 2018, ומיד לאחריו, תערוכת Infocomm בלאס-ווגאס.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל