יום שני , מרץ 30 2020

Crestron מסכמת את תערוכת ה ISE

חברת Crestron מסכמת עוד תערוכת ISE מוצלחת, עם שיא זכיות בן 11 פרסי תעשייה למוצרים שונים, בהם פתרונות ה-NVX פורצי הדרך, מערכת ה-XiO, ה-AirBoard החדשני ופתרונות ה-Cloud החדשים אשר הוצגו לראשונה בתערוכה

ג׳ף סינגר, מנהל בכיר, מחלקת Marketing של Crestron

 

במהלך התערוכה חשפה החברה מספר שיא של כ-90 מוצרים חדשים, וכן שיתופי פעולה חדשים עם שירותי Scheduling חדשים, שירות AppSpace™ להפצה של תוכן Digital Signage על גבי פתרונות Crestron ואחרים.

את עיקר תשומת הלב משך איזור ההדגמות של פתרונות ה-NVX בתערוכה, אשר בו הציגה לראשונה Crestron השוואה מול מוצרים מתחרים. עומר ברוקשטיין, סמנכ"ל טכני ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל מספר: "ה-NVX הוא פתרון ניהול והפצת אודיו-ווידאו היחיד בעולם המאפשר הפצה של אודיו-ווידאו על גבי רשת 1Gbps סטנדרטית, באופן מאובטח, וללא פשרות באיכות, וב-Latency. במהלך התערוכה הצגנו כיצד פתרון ה-NVX עולה ביכולותיו על כלל המתחרים בשוק, ואף זול ממרביתם. ה-NVX הוא המשך טבעי לקו מוצרי ה-DigitalMedia המוצלח שלנו, וכבר הותקן בהצלחה במספר רב של פרויקטים בארץ ובעולם."

תמונה-AVmaster

 

כמו כן, במהלך התערוכה, אירחה Crestron את קבוצת המנמ"רים של קבוצת אנשים ומחשבים (C3), והציגה להם את מגוון הפתרונות של החברה לעולם חדרי הישיבות, חדרי הבקרה, מערכות Videowall ועוד.

כעת, פניה של החברה לקראת אירוע הלקוחות והיועצים השנתי שלה בישראל, אשר צפוי להיערך ב-28 במאי 2018, ומיד לאחריו, תערוכת Infocomm בלאס-ווגאס.