יום רביעי , אפריל 14 2021

DM NVX – גלגול ומגמות

DM NVX – גלגול ומגמות, AVmaster

לפני הכל, שווה להזכיר מאיפה התחלנו

הדרישות לתצוגת AV – אודיו וידאו באיכות הגבוהה ביותר כבר קיימות לא מעט זמן. כולנו חווינו אותן, בכל תחומי החיים – מהבית הפרטי ועד למשרדים, מערכות ועוד. התחלנו מכבלים שדרשו חיבור ישיר בין המקור ליעד התצוגה, התפתחנו לכבלים מתקדמים יותר, פשוטים יותר. המשכנו להתפתח עד שכיום, מערכת ה-DigitalMediaÔ של Crestron הפכה לסטנדרט המוביל בתחום. זה לא עצר אותנו, והמשכנו לפתח פתרונות פשוטים יותר, זולים יותר ונוחים יותר לתפעול. פיתחנו חיווט בעזרת USB, מערכות ניהול מתקדמות, מערכות בקרה ועוד. עכשיו, אנחנו מתקדמים לעתיד –  AV over IP.

DM NVX – גלגול ומגמות, AVmaster

רקע - AV over IP

למעשה, מדובר בשם כולל להעברת מדיה דיגיטלית – אודיו ווידאו, על גבי רשת תקשורת סטנדרטית. בעולם בו העברת מדיה דיגיטלית על גבי רשת יכולה לצרף אליה צרות נוספות שכרוכות בעלויות רבות, שבבסיסן התאמת הטכנולוגיה החדשה לתשתיות קיימות, אנחנו התקדמנו – במקום תהליכי התקנה ארוכים ויקרים, תמיכה מסובכת בתקלות, חיווטים מסועפים – עברנו למספר מצומצם של דגמי ציוד המאפשרים בקרה, דחיסה ופריסה לטובת הפצת מדיה בתשתית מבוססת רשת IP סטנדרטית בצורה מהירה, פשוטה ואיכותית. כל זאת, בלי "להפוך עולמות" – היום אנחנו יכולים להשתמש בסטנדרט ה"פשוט" והזמין, בתשתיות הקיימות, על כלל סוגיהן – ולהתאים את המערכות שלנו לטובת התחלת פעילות פשוטה ומהירה.

העתיד בהתרחשות - DM-NVX

את הפתרונות לכל הקשיים שמנו תחת משפחה אחת – NVX. משפחה אחת, שמהווה את עתיד התצוגה של המדיה הדיגיטלית. משפחה אחת, שכבר מתחילת דרכה מהווה פריצת דרך אך במקביל כבר מצביעה ומסמנת את העתיד:

 
  • משפחת ה-NVX שלנו מתאימה לעבוד עם כל תשתית קיימת, ומתאימה לרשתות תקשורת סטנדרטיות בקצבי Gb/s1. 
  • ניתן להשתמש ב-NVX לכל סוג תוכן ולכל סוג מקור, ובכך נתאים לכל צורך, לכל עסק או מוסד. 
  • כפי שצויין, לא נדרשת התקנה מסובכת, נדרש רק לחבר את יחידות ה-NVX לרשת, וברגע שאנחנו ברשת, קל להתרחב.
  • בהרחבה, פשוט נוסיף עוד יחידות NVX. וזהו. כשאנחנו על אותה רשת, מדובר בהרחבה אין סופית. ככל שנרצה.
  • הפתרון האידיאלי למשתמש, המפשט את הבקרה והניטור, שכן כל הפלטפורמות עובדות ומתקשרות בצורה דומה, כך שקל לנהל אותן, להגדיר אותן ולנטר בעת הצורך.
  • עונים על כל דרישות הלקוח, עם זמן שיהוי מינימלי השואף ל-'0'. 
  • איכות העברת המדיה ברמה הגבוהה ביותר – על בסיס טכנולוגיית Pixel Perfect Processing שלנו, נוכל להעביר תמונה באיכות ודיוק עד רמת הפיקסל, ללא עיוותים על כל סוגיהם. גם ללא חיבור ישיר בין המקור ליעד, האיכות תישמר עד כדי שלמות.
  • אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, ותמיכה בכל תקני האבטחה הקיימים שכבר מובנים במערכת. כולם, תחת קורת גג אחת של Crestron, כך שקל לשלוט בזה. ה-NVX הוא פתרון ה-AoIP היחיד עד כה שקיבל אישור והסמכה מטעם הגורמים הפדרליים של ממשלת ארה"ב.
  • את כל זה גם פשוט לנהל – עם מכשיר אחדDM-XiO DIRECTOR, שירכז את כלל יחידות הקצה תחת עמדה אחת. ניתן להגדיר הגדרות, למפות ולתת שמות, והכל דרך הדפדפן שמחובר לרשת.
DM NVX – גלגול ומגמות, AVmaster

המשפחה עוד עתידה להתרחב

אנחנו לא מתכוונים לעצור, וכפי שנאמר והובטח – ה-NVX הוא העתיד. נמשיך להגדיל את היצע המוצרים והפתרונות המתאימים לשילוב דגמים ובהתאמה מלאה לדגמים נוספים. העתיד צופה פיתוחים רבים, תוך שיפור איכויות והתקדמות ללא מעצורים. העתיד כאן, והוא בהתהוות. המקום בו ניתן לעקוב אחרי כל התפתחות וחידוש – בעמוד ה-NVX שלנו ב-Crestron.

בקרו בדף הפייסבוק של Crestron

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל