יום חמישי , יוני 17 2021

Dynatrace דורגה כמובילה בעולם בניטור ביצועי יישומים

Dynatrace דורגה כספקית העולמית המובילה לניטור ביצועי יישומים בריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021. החברה זכתה לציונים הגבוהים ביותר בארבע מתוך חמש היכולות הקריטיות בדו"ח ניטור ביצועי יישומים של גרטנר

Dynatrace דורגה כמובילה בעולם בניטור ביצועי יישומים, AVmaster
גיל גבעתי קרדיט יחצ מטריקס

חברת טכנולוגית המידע Dynatrace, המיוצגת בישראל על ידי חברת מטריקס, דורגה בריבוע הקסם של גרטנר (Gartner) כספקית העולמית המובילה בתחום פתרונות לניטור ביצועי אפליקציות (Application Performance Monitoring – APM) לשנת 2021. זו הפעם ה-11 שחברת Dynatrace נכללת בדירוג של גרטנר, והפעם השנייה שהחברה מדורגת כחברה המובילה בתחום, הן בשל יכולות הביצוע והן עבור השלמת החזון. 

Dynatrace מובילה דור חדש ומתקדם של פתרונות ניהול וניטור ביצועי אפליקציות. פתרונות החברה מסייעים ללקוחותיה לנטר, לנהל ולצפות בערוצים הדיגיטליים ובאפליקציות מנקודת המבט של משתמש הקצה. גרטנר העריכה פתרונות של 15 ספקים באמצעות חמישה מקרי מבחן. מתוך חמש יכולות קריטיות אשר נבחנו, Dynatrace קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר בארבעה מתוכן, כולל – תשתיות DevOps/AppDev, SRE/CloudOps, פעולות IT ומעקב אחר חוויות דיגיטליות, ואת הדירוג השני בגובהו עבור היכולת החמישית אשר התייחסה לשימוש ביישומים ושימוש עסקי.

קלאודיו פורטו מנהל אזור EMEA ב-Dynatrace, אמר: "אנחנו מאמינים שהזכיות המתמשכות של החברה משקפות את יכולתה להוביל את הענף בשוק אשר מתפתח במהירות. התעשייה עברה לסביבות דינמיות, מרובות ענן (multicloud) וסביבות ענן היברידיות המייצרות מגוון רחב של נתונים בנפח ובמהירות עצומים. מורכבות סביבות הענן אשר הולכת וגוברת הביאה לקדמת הבמה את הצורך באוטומציה והסקת תובנות, לצד צפייה ומעקב אחר ביצועים".

בציפייה להתפתחות זו, המציאה Dynatrace מחדש את פלטפורמת הניהול ומעקב אחר הערוצים הדיגיטליים והאפליקציות שלה. הפלטפורמה מספקת זווית ראייה רחבה על סביבות מרובות ענן (multicloud), אשר כוללת צפייה בקבצי log, מדדים, נתוני חוויות משתמשים ונתונים מהתקני קוד של הקוד פתוח, כולל OpenTelemetry .

Dynatrace בנתה יכולות בינה מלאכותית לפעולות IT AIOps)) בליבת הפלטפורמה באמצעות המנוע שלה לבינה מלאכותית, Davis, שמזהה באופן אוטומטי כל חריגות בביצועי הענן או בהתנהגות המשתמשים ועושה שימוש בהתראות מבוססות נתונים בכדי למנוע פעולות על סמך ניחושים. בנוסף, האוטומציה של Dynatrace מפחיתה באופן דרמטי משימות ידניות, באמצעות מחקר ועבודה מתמשכות, כמו גם תצורה אוטומטית ומכשור בכל ערמת המידע.

גיל גבעתי, מנהל פתרונות Dynatrace בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, אמר: "בעשור האחרון ממשיכה Dynatrace להוביל בתחומה ואף הגדילה משמעותית את הפער מהמתחרים. רק במהלך השנה האחרונה, הגדלנו משמעותית השימוש בפתרונותיה בארץ. אנו צופים כי נמשיך להציג צמיחה בישראל בצורה מרשימה, בדומה להצלחה ולצמיחה שחווה החברה ברחבי העולם".

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל