יום שישי , דצמבר 3 2021

Epson מכריזה על מגוון חדש של מקרני לייזר ברמת בסיס, המיועדים לחדרי ישיבות וכיתות לימוד

יצרנית המקרנים  Epson, הכריזה על מגוון מקרני 3LCD לייזר חדשים המיועדים לחדרי ישיבות, מוסדות חינוך ולאטרקציות למבקרים. הדגמים EB-L615U, EB-L610U, EB-L610W, EB-L510U ו- EB-L400U, מיועדים להחליף מקרנים קיימים המבוססים על מנורות בתרחישים המחייבים פתרון של 4,500 – 6,000 לומן, ומתאפיינים בעיצוב קומפקטי ומודרני, קטן וקל יותר בהשוואה למוצרים אחרים עם בהירות זהה

Epson מכריזה על מגוון חדש של מקרני לייזר ברמת בסיס, המיועדים לחדרי ישיבות וכיתות לימוד, AVmaster

הסדרה מציעה מגוון של תכונות, החל מדגמי רמת בסיס ועד ליחידות ייעודיות יותר הכוללות תכונות דוגמת קישוריות HDBaseT , שיקוף מסך והיסט עדשה, כך שניתן למצוא דגם לכל תקציב ומפרט.

"בארגונים ובמוסדות חינוך קיימת כיום מגמה ברורה וגדלה לעבור ממקרני מבוססי מנרה לדגמי לייזר״, אומר קובי כהן, מנהל תחום מקרנים באפסון ישראל. ״הלקוחות שלנו מבקשים בקביעות לקבל דגמי לייזר ברמת בסיס בטווח של 5,000 – 6,000 לומן, ולכן החלטנו למלא דרישה זו. היתרונות ברורים – אמינות גדולה יותר, תחזוקה נמוכה בהרבה ומאידך הרבה יותר רב-תכליתיות".

הודות לטכנולוגיית הלייזר הגמישה של Epson ניתן להרכיב את מקרני הלייזר החדשים בכל זווית ולהקרין מכל זווית, להציע מגוון רחב יותר של אפשרויות קישוריות לרבות HDMI ו- HDBaseT והן גם שיקוף מסך. בנוסף, תכונות היסט העדשה הופכת התקנות חדשות והחלפת מקרנים מבוססי מנורה קיימים להרבה יותר פשוטה. הסדרה מציעה אמינות בדוקה של התאם ושכח, עם גלגל זרחן אנאורגני ויחידת לייזר אטומה למניעת כניסת לאבק, ואחריות של 20,000 שעות, חמש שנים.

הדגמים EB-L615U, EB-L610U, EB-L610W, EB-L510U ו- EB-L400U  יהיו זמינים מיוני 2018.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל