אקסטרון הכריזה על רמקולים תלויים בעיצוב ארכיטקטוני דיסקרטי

מדובר במערכת תלויה חדשה לסביבות עבודה עם תקרה גבוהה וכן לזירות אירוע עם תקרה פתוחה, וכן עם דרישה גבוהה לפתרונות מעוצבים

, AVmaster מגזין המולטימדיה
SF 3PT הוא רמקול תלוי חדש של אקסטרון עם דרייבר 3 אינץ' (צילום: יח"צ)

 

אקסטרון (Extron) הכריזה על תחילת המכירה הרשמית של SF 3PT, רמקול תלוי עצמאי שמיועד לשימוש בחדרים בעלי תקרה גבוהה, תקרה בעלת גבהים משתנים וכן במתחמים פתוחים. הרמקול מציע דרייבר 3 אינץ' בטווח השמעה מלא והוא מיועד ליישומים כמו השמעת מוזיקת רקע, מחד, או אפשרות להגברת קול בדיונים ובישיבות, מאידך.

לפי החברה ההשראה לעיצוב הנקי של הרמקול נובעת מתאורות תלויות מודרניות בעיצוב דומה, כך שהוא יכול להשתלב במקביל אליהן בחדרי ישיבות, כנסים וכדומה. הרמקולים מוצעים בצבע שחור או לבן, כדי להתאים לסביבות מעוצבות בגוונים שונים, והם מגיעים כברירת מחדל עם כבל החיבור הקנייני של אקסטור, PendantConnect, באורך של 6.1 מטר.

הרמקול מוצע באפשרות לעבודה בעכבה של 8 אוהם באופן ישיר, בזווית כיסוי נומינלית של 116 מעלות, או ב-70 וולט בהספק ניתן לבחירה של 1-16 וואט, או ב-100 וולט ברמות הספקים של 2-16 וואט, ובטווח היענות קול של 110 הרץ ועד 20 קילו-הרץ.

"המשימה שלנו היא להציע רמקול תלוי אלגנטי ואסתטי שמתשלב היטב בסביבות עבודה מתחוכמות. אם נתייחס למשוב החיובי שקיבלנו בתצוגות המוקדמות שלו, לא פלא שהוא הפך במהירות לקצפת שבעוגה בין פתרונות הרמקולים הרבים שאנו מציעים", אמר קייסי הול, סגן נשיא למכירות ושיווק גלבוליים בחברה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל