יום רביעי , אוגוסט 21 2019
דף הבית | AVerticals | אקסטרון הכריזה על רמקולים תלויים בעיצוב ארכיטקטוני דיסקרטי

אקסטרון הכריזה על רמקולים תלויים בעיצוב ארכיטקטוני דיסקרטי

מדובר במערכת תלויה חדשה לסביבות עבודה עם תקרה גבוהה וכן לזירות אירוע עם תקרה פתוחה, וכן עם דרישה גבוהה לפתרונות מעוצבים

SF 3PT הוא רמקול תלוי חדש של אקסטרון עם דרייבר 3 אינץ' (צילום: יח"צ)

 

אקסטרון (Extron) הכריזה על תחילת המכירה הרשמית של SF 3PT, רמקול תלוי עצמאי שמיועד לשימוש בחדרים בעלי תקרה גבוהה, תקרה בעלת גבהים משתנים וכן במתחמים פתוחים. הרמקול מציע דרייבר 3 אינץ' בטווח השמעה מלא והוא מיועד ליישומים כמו השמעת מוזיקת רקע, מחד, או אפשרות להגברת קול בדיונים ובישיבות, מאידך.

לפי החברה ההשראה לעיצוב הנקי של הרמקול נובעת מתאורות תלויות מודרניות בעיצוב דומה, כך שהוא יכול להשתלב במקביל אליהן בחדרי ישיבות, כנסים וכדומה. הרמקולים מוצעים בצבע שחור או לבן, כדי להתאים לסביבות מעוצבות בגוונים שונים, והם מגיעים כברירת מחדל עם כבל החיבור הקנייני של אקסטור, PendantConnect, באורך של 6.1 מטר.

הרמקול מוצע באפשרות לעבודה בעכבה של 8 אוהם באופן ישיר, בזווית כיסוי נומינלית של 116 מעלות, או ב-70 וולט בהספק ניתן לבחירה של 1-16 וואט, או ב-100 וולט ברמות הספקים של 2-16 וואט, ובטווח היענות קול של 110 הרץ ועד 20 קילו-הרץ.

"המשימה שלנו היא להציע רמקול תלוי אלגנטי ואסתטי שמתשלב היטב בסביבות עבודה מתחוכמות. אם נתייחס למשוב החיובי שקיבלנו בתצוגות המוקדמות שלו, לא פלא שהוא הפך במהירות לקצפת שבעוגה בין פתרונות הרמקולים הרבים שאנו מציעים", אמר קייסי הול, סגן נשיא למכירות ושיווק גלבוליים בחברה.