המתיחות בין הענקיות Google ו Amazon עלתה מדרגה השבוע לרמה של יריבות, בעקבותיה Google החליטה לחסום באופן מיידי את שירותי ה Youtube במוצר Echo Show של Amazon

נראה שחברת Google החליטה לחתוך את שידורי היוטיוב במוצר Echo Show כתגובה על כך ש Amazon סירבה לשתף את האפליקציות של Google באתרים ואף לא הנגישה את שירות הוידאו הראשי שלה לצרכנים של Google.

זהו עוד ציון דרך במתיחות הארוכה שמשפיעה על נגישות הצרכנים לתוכן ולפרסומות. חברות וארגונים שמשתמשים בשירותים של שתי החברות גם הם ממשיכים להיפגע כתוצאה ממלחמת הענקיות. לשתי החברות מערכות וידאו המתחרות זו בזו וסל מוצרים דומה אשר מחייב החלטה האם לשתף פעולה או האם להתחרות ובעצם לנקוט עמדה על מנת לשמור על האינטרסים העסקיים שכמובן אינם חשופים לציבור.

https://youtu.be/orl2nydKRko

חברת Google יכולה להיות זאת שתספוג את המכה הקשה ביותר. חסימה של youtube ממכשירי ה Echo Show יכולה לפגוע לה בארנק. רשת Youtube תלויה בפרסומות מהן היא מפיקה רווחים, וחסימת הגישה לכך עלולה לפגוע ב Google יותר מאשר ב Amazon.

"מצד שני, יכול להיות שזו תוצאה של שאפתנות יתר, שמנעה מ Amazon להגיע לפשרה עם Google", ציין צ'רלס קינג, אנליסט בכיר מ Pund-IT  והוסיף:"הבעיה ככל הנראה התחילה ממחלוקת לגבי הצורה שבה Amazon מנגישה את Youtube במכשיר ה Echo Show, אך משם העניינים הידרדרו"

היריבות יכולה להמשיך במידה והחברות לא תסכמנה על גישה ניטראלית ומעודנת יותר לפתרון המשבר, כזו אשר תאפשר ללקוחות גישה לכל התכנים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל