מימין, צוות SAP ישראל: נורית אלחדד קורן – מנהלת שיווק; מאיר ויינר – מנהל תחום ERP בענן; עופר מילבסקי – מנכ"ל; גילי לבקוביץ – מנהל פעילות GROW with SAP; רמי מנחם – סמנכ"ל תפעול ראשי; ושרון בן ארי – מנהלת שותפים עסקיים. צילום: מתן תמרקין.

חברת SAP ישראל, המובילה בפיתוח יישומים ארגוניים, השיקה בישראל את GROW with SAP – פתרון ERP בענן לארגונים בצמיחה, המסופק ללקוחות במודל תוכנה כשירות (Software as a Service). פתרון GROW with SAP מהווה את הדור החדש של פתרון ה- ERP בענן של SAP ומבוסס על SAP S/4HANA Cloud Public Edition . 

GROW with SAP הוא פתרון ERP מלא לכל צרכי הארגון ותומך במגוון רחב של תעשיות. שימוש ב-best practices ייעודיים לתעשייה ופתרונות להטמעה מהירה מקצרים את תהליך היישום של הפתרון באופן משמעותי. הפתרון הענני מיתר את הצורך ברכישה וניהול תשתיות ובמקביל, תומך בדרישות אבטחת המידע והרגולציות המחמירות ביותר בעולם. בנוסף, ניתן לבצע הרחבות לפונקציונליות של המוצר בעזרת SAP BTP – פלטפורמת הטכנולוגיה העסקית של SAP. הפתרון תומך ב-59 לוקליזציות בעולם מבית SAP וב-33 שפות, כולל השפה העברית. לקוחות הפתרון נהנים מחדשנות באופן מתמיד בעזרת שדרוגים ועדכוני תוכנה קבועים לאורך השנה בצורה אוטומטית. הפתרון כולל יכולות AI מובנות המסייעות בביצוע משימות, קבלת מידע ויצירת תובנות עסקיות.  

באירוע ההשקה SAP הציגה את ארבע שותפות היישום בישראל – ERP Logic, דלויט, KPMG ו-Alfacloud, שהינן חברות המשלבות תפיסת יישום בענן, גלובליות וידע עמוק והבנה ביישום פתרונות ERP של SAP.

עופר מילבסקי, מנכ"ל SAP ישראל, אמר באירוע ההשקה למובילי דעת קהל בתחום ה-ERP: "ההשקה היא אבן דרך משמעותית עבור SAP ישראל ועבור לקוחותינו והיא מדגישה את המחויבות שלנו להמשיך ולהשקיע בשוק הישראלי עם פתרונות חדשניים המותאמים לצרכים הייחודיים של הלקוחות. GROW with SAP הוא חלק מחזון רחב של SAP לסייע לחברות בצמיחה מואצת שיודעות ויכולות למצות את יתרונות הענן. הפתרון מציע ערך עסקי משמעותי, תוך שימוש בטכנולוגיות הענן והבינה המלאכותית החדשניות ביותר של SAP. אנו משוכנעים שפתרון זה יהווה כלי רב עוצמה עבור לקוחותינו ויסייע להם לממש את פוטנציאל הצמיחה המלא שלהם".

גילי לבקוביץ, מנהל תחום GROW with SAP, הוסיף: "SAP הביאה לשוק הישראלי פתרון שיחולל שינוי מהותי באופן שבו ארגונים יישמו ויצרכו ERP. התשתית הדיגיטלית המתקדמת שלו תאפשר לחברות להאיץ את הצמיחה העסקית שלהן ולהנות מהליבה העסקית המתקדמת ביותר בשוק, שתאפשר תובנות תמידיות בעזרת יכולות AI. בנוסף, הפתרון מהווה פלטפורמה עצמאית למגוון פתרונות כגון איחוד דוחות, גזברות, רכש מרכזי ועוד". 

 

עופר מילבסקי - צילום מתן תמרקין
גילי לבקוביץ - צילום מתן תמרקין
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG