יום חמישי , דצמבר 2 2021

אייקרון הצטרפה ל-SDVoE

מצטרפת כחברה תורמת ומביאה לארגון את טכנולוגיית ה-ExtremeUSB הקניינית שלה

אייקרון הצטרפה ל-SDVoE, AVmaster
Icron היא החברה החדשה ב-SDVoE, והיא מצטרפת כחברה שתורמת טכנולוגיה (תמונה: rAVe)

 

אייקרון (Icron) הודיעה על הצטרפותה לארגון SDVoE, הארגון שמאגד חברות מובילות המתמחות בהעברת וידאו מוגדר תוכנה ברשת. אייקון מצטרפת כחברה תורמת והיא מביאה אל השולחן את הטכנולוגיה הקניינית שלה ExtremeUSB.

ExtremeUSB היא טכנולוגיה המאפשרת להרחיב את טווח השימוש בכבלים מבוססי חיבורי USB 2.0 אל מעבר למגבלת חמשת המטרים הבסיסית של התקן. היא מאפשרת העברת נתונים בקצב של עד 480 מגה-ביט/לשנייה בעמצות כבלי CAT 5e/6/7, סיבים אופטיים או חיבורי רשת מקומית, וכל זאת בלי צורך בהתקני תוכנה מיוחדים. למעשה, כל מה שצריך לעשות הוא להתחבר ולא משנה אם מדובר במערכת הפעלה מסוג Windows, לינוקס, macOS ואף Chrome OS של גוגל (Google) כדי להעביר וידאו עם זמן אחזור מינימלי עד אפסי, וללא פגיעה באיכות התצוגה.

"אנחנו שמחים להצטרף לארגון SDVoE כחברים תורמים. טכנולוגיית ההרחבה שלנו ExtremeUSB מהווה רכיב מרכזי במוצרים המבוססים על SDVoE והוא מציע הרחבה לרשתות ולמתגי USB, כך שמתכנני מערכות יכולים בצורה קלה יותר להוסיף הרחבות USB 2.0 אמינות ליישומי הפצת ועיבוד ה-AV שלהם", אמר גלן אנטונלי, העומד בראש קבוצת ניהול העסקים באייקרון.

התרומה של אייקרון לארגון נחשבת למעשית במיוחד לאור העובדה שהשימוש בקישוריות מבוססת חיבורי USB נפוצה במיוחד בתעשיית ה-AV המקצועית. "טכנולוגיית ה-ExtremeUSB של אייקרון מוכרת היטב ככזו שתואמת באופן הנרחב והגמיש ביותר להעברת אותות USB ברשת IP, וכך מאפשרת מגוון רחב יותר של יישומים. אנחנו גאים לברך אותה בהצטרפותה כחברה תורמת לארגון", הוסיף ג'סטין קנניגטון, נשיא הארגון.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל