מצטרפת כחברה תורמת ומביאה לארגון את טכנולוגיית ה-ExtremeUSB הקניינית שלה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Icron היא החברה החדשה ב-SDVoE, והיא מצטרפת כחברה שתורמת טכנולוגיה (תמונה: rAVe)

 

אייקרון (Icron) הודיעה על הצטרפותה לארגון SDVoE, הארגון שמאגד חברות מובילות המתמחות בהעברת וידאו מוגדר תוכנה ברשת. אייקון מצטרפת כחברה תורמת והיא מביאה אל השולחן את הטכנולוגיה הקניינית שלה ExtremeUSB.

ExtremeUSB היא טכנולוגיה המאפשרת להרחיב את טווח השימוש בכבלים מבוססי חיבורי USB 2.0 אל מעבר למגבלת חמשת המטרים הבסיסית של התקן. היא מאפשרת העברת נתונים בקצב של עד 480 מגה-ביט/לשנייה בעמצות כבלי CAT 5e/6/7, סיבים אופטיים או חיבורי רשת מקומית, וכל זאת בלי צורך בהתקני תוכנה מיוחדים. למעשה, כל מה שצריך לעשות הוא להתחבר ולא משנה אם מדובר במערכת הפעלה מסוג Windows, לינוקס, macOS ואף Chrome OS של גוגל (Google) כדי להעביר וידאו עם זמן אחזור מינימלי עד אפסי, וללא פגיעה באיכות התצוגה.

"אנחנו שמחים להצטרף לארגון SDVoE כחברים תורמים. טכנולוגיית ההרחבה שלנו ExtremeUSB מהווה רכיב מרכזי במוצרים המבוססים על SDVoE והוא מציע הרחבה לרשתות ולמתגי USB, כך שמתכנני מערכות יכולים בצורה קלה יותר להוסיף הרחבות USB 2.0 אמינות ליישומי הפצת ועיבוד ה-AV שלהם", אמר גלן אנטונלי, העומד בראש קבוצת ניהול העסקים באייקרון.

התרומה של אייקרון לארגון נחשבת למעשית במיוחד לאור העובדה שהשימוש בקישוריות מבוססת חיבורי USB נפוצה במיוחד בתעשיית ה-AV המקצועית. "טכנולוגיית ה-ExtremeUSB של אייקרון מוכרת היטב ככזו שתואמת באופן הנרחב והגמיש ביותר להעברת אותות USB ברשת IP, וכך מאפשרת מגוון רחב יותר של יישומים. אנחנו גאים לברך אותה בהצטרפותה כחברה תורמת לארגון", הוסיף ג'סטין קנניגטון, נשיא הארגון.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל