השימוש במסכים שטוחים אינטראקטיביים נמצא בצמיחה משמעותית

שוק המסכים השטוחים האינטראקטיביים הציג ב-2017 גידול נאה של 16%, וזאת במקביל לגידול בגודלם הפיזי של הפאנלים

, AVmaster מגזין המולטימדיה
פונטציאל המכירות עדיין גדול – תצוגות שטוחות אינטראקטיביות (תמונה: Pixabay)

 

הפופולריות של תצוגות אינטראקטיביות, באופן כללי, ושל תצוגות אינטראקטיביות שטוחות בפרט, נמצאת בצמיחה. לפי דו"ח שפרסמה חברת מחקרי השוק Futuresource המכירות בשוק הזה צמחו ב-2017 בכ-16%, כשהוורטיקלים העיקריים התורמים לכך הם תחום החינוך והתחום התאגידי. בשווקים אלו, טוען הדו"ח, החדירה של המסכים השטוחים האינטראקטיביים היא החזקה ביותר, והם תפסו למעלה מ-73% מכלל מכירות התצוגות במגזרי שוק זה.

בתחום התאגידי הצמיחה הייתה כמעט כפולה מהממוצע הגלובלי. לפי Futuresource היא הגיעה לכדי 30%, והמניע העיקרי הוא כניסה של שחקניות כמו מיקרוסופט (Microsoft), גוגל (Google) וסיסקו (Cisco) לתחום. בשוק החינוך צוין שבארצות הברית כבר ביותר משני שליש מהכיתות כבר הותקנו מסכים אינטראקטיביים.

"הן שינו את הדינימיקה בתעשייה. הן מינפו את הערוצים הקיימים שלהם ואת היחסים שלהם עם משתמשי הקצה כדי לקדם פתרונות חדרי ישיבות כוללים", ציין קולין מסנג'ר, אנליסט בכיר בחברה.

אבל לא רק המכירות בעליה, גם גודל המסכים האינטראקטיביים נמצא בעליה מתמדת. לפי הנתונים שפרסמה חברת המחקר למעלה ממחצית המכירות הן של תצוגות בגודל 70 אינץ' ומעלה. "גודל המסכים עלה- מסכים בגודל 70 אינץ' ויותר מחליפים את מסכי ה-60 אינץ', ומסכי 84 אינץ' מוחלפים בגרסאות של 86 אינץ'", הוסיף מסנג'ר.

והפוטנציאל עדיין גדול, נטען בדו"ח, בעיקר בתחום התאגידי, בו נטען שיש באופן גלובלי כ-32 מליון חדרי ישיבות והתוועדות, ובהם הותקנו עד היום פחות ממיליון תצוגות שטוחות אינטראקטיביות.

 

(מקור: Commerical Integrator)

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל