יום חמישי , פברואר 25 2021

IVS מציגה: תחנת המדיה LS-200 מבית Arec – תחנת עבודה קטנה שעושה דברים גדולים!

בימינו היכולת לייצר ולשדר תוכן הפכה להיות הכרחית, עבור ארגונים שרוצים לתקשר החוצה את הידע שברשותם. החשיבות עולה עוד יותר כאשר מדובר במוסדות לימוד שעברו כבר למתכונת היברידית או דיגיטלית לחלוטין וכעת מוציאים סדנאות, סמינרים ושיעורים בוידאו. פתאום, ישנו צורך אמיתי לשמר את אותו הידע ולגבות אותו לעתיד. פתרון חדש שמציעה חברת IVS מגיע בצורת תחנת מדיה חדשה מבית AREC. תחנת המדיה מדגם LS-200  מכילה שלל אפשרויות מתקדמות בהפעלה פשוטה וקלה. 

IVS מציגה: תחנת המדיה LS-200 מבית Arec  – תחנת עבודה קטנה שעושה דברים גדולים!, AVmaster

בין האפשרויות שנציין, ישנה חשיבות מרכזית ל-2 מהן: הראשונה, יכולת התחנה לבצע לכידת וידאו משני מקורות שונים באיכות Full HD ובחירה האם למקסס ביניהם, לעבור בין 2 המקורות באמצעות מתגים, להקליט או להזרים אותם כשידור חי. 

קלות היא מילת המפתח כאן ולכן, תחנת המדיה יודעת ללכוד וידאו ממגוון מקורות באמצעות HDMI, חיבור VGA סטנדרטי ואפילו חיבור רשת בתצורת RJ45. בנוסף, היא יודעת להתממשק עם מצלמות רשת, לפטופים, מחשבים נייחים, מיקרוסקופים דיגיטליים, מיקרופונים אלחוטיים ועוד, כאשר יש לתחנה גם תמיכה באודיו באמצעות HDMI, חיבור סטריאו של 3.5 מ"מ או חיבור למיקרופון אלחוטי מבית AREC. 

IVS מציגה: תחנת המדיה LS-200 מבית Arec  – תחנת עבודה קטנה שעושה דברים גדולים!, AVmaster

ה-LS-200 נועדה לספק למשתמש הסטנדרטי גמישות מקסימלית ולכן בנוסף ללכידה מ-2 מקורות שונים, המערכת יודעת לייצא 3 פלטי וידאו לעריכה ומיקסוס בהמשך, כאשר המשתמש יכול לבחור בין 2 תצורות הקלטה, והמשתמש מקבל וידאו ערוך ולצידו עוד 2 מקורות וידאו מסונכרנים לשימוש בהמשך. 

בנוסף, המערכת מאפשרת הוספה של רקעים ושכבות לשידור הוידאו בקלות וביעילות. המאפיין הנוסף שהופך את ה-LS-200 למושלמת עבור מטרות שימור ידע, מגיע בזכות האפשרות להקליט וידאו לכונן קשיח פנימי בנפח של 1 טרה, כך שאתם מגובים. בנוסף, המערכת מאפשרת גיבוי אוטומטי של המידע למדיה סנטר של AREC, שרת FTP או SFTP. 

המערכת מגיעה עם מנהל מדיה מובנה לניהול הסרטונים גם בשליטה מרוחקת והזרמתם בהמשך. כדי להפוך את כל הטוב הזה לעוד יותר פשוט, באמצעות התוכנה הייעודית של AREC אשר יושבת גם היא בענן, מקבל המשתמש עוד אפשרויות שליטה ישירות דרך הדפדפן או המכשיר הנייד שברשותו, כולל מקלדת וירטואלית, המהווה השלמה לכפתורי השליטה המצויים על גבי התחנה עצמה.

זהו רק חלק קטן ממגוון האפשרויות המטורף שתחנת המדיה הזו מציעה ובעולם שהולך ומשתנה כל הזמן, חשוב להישאר עם האצבע על הדופק – תחנת המדיה של Arec נותנת את היציבות והביטחון שכל המידע מגובה וזמין לשימוש בעת הצורך, וזה לא הכל! 

למוצר יש שני אחים גדולים- ה Ls300 וה Ls400 עם שלוש וארבע יציאות בהתאמה המאפשרות לכידה משלוש או ארבע מקורות שונים לפי הצורך של המשתמש. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל