יום ראשון , אפריל 11 2021

LG השיקה את הדור השני של מקרן הטווח הקצר שלה CineBeam AI ThinQ 4K

LG השיקה את הדור השני של מקרן הטווח הקצר שלה CineBeam AI ThinQ 4K, AVmaster
5,999 דולרים וזה שלכם: CineBeam AI ThinQ 4K של LG (תמונה: LG)

 

אחרי שהציגה את מקרן הטווח הקצר החדש שלה ב-CES 2019, הודיעה LG על ההשקה בפועל של CineBeam AI ThinQ 4K במחיר של 5,999 דולרים. כזכור מדובר בדור השני של המקרן היוקרתי ועטור השבחים של החברה שמעבר לכך שהוא מאפשר הקרנה בגודל של 120 אינץ' באיכות 4K כשמציבים אותו במרחק 7.2 אינץ' בלבד מהקיר, הוא גם מציע תמיכה ביכולות חכמות כמו התחברות אוטומטית למקורות תוכן כדוגמת נטפליקס (Netflix) ועוד.

הדגם החדש, HU85LA, מציע עיצוב מינימליסטי מאוד וניתן אף להקרין ממנו כשהוא נמצא במרחק של 2 אינץ' מהקיר, כשאז מקבלים גודל תמונה של 90 אינץ', כשאת התמונה מקרינה מערכת בה כל אחד מצבעי ה-RGB מבוסס על שלושה ערוצי לייזר שמרכיבים ביחד את המערכת האופטית, וזאת כדי להבטיח שעתוק צבעים מדויק במיוחד. מעבר לכך תומך המקרן בתצוגת HDR10 עם טווח דינמי רחב, וב-LG מבטיחים שחור עמוק במיוחד גם בתנאים של אור סביבתי. הוא מציע בהירות של 2,700 לומנס, קצת יותר מאשר דובר עליו במהלך התערוכה.

המקרן, כאמור, מוגדר כחכם וזאת בשילוב של מערכת הבינה המלאכותית הקניינית של החברה ThinQ וכן תומך בעוזרת האישית Google Asistant לבקרה קלה כולל באמצעות קול. בנוסף הוא מסתנכרן למערכות שליטה ארגוניות, עבור משרדים שרוצים תצוגה יוקרתית במיוחד, כולל תמיכה במערכות של קרסטרון (Crestron), סוואנט (Savant) ועוד.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל