יום ראשון , אפריל 11 2021

LG מציגה את חזון "החיים הטובים מהבית" לעתיד מגורים מתקדם יותר

החברה חשפה במסגרת תערוכת IFA 2020 את הדור הבא של החידושים הטכנולוגיים לבית

LG מציגה את חזון "החיים הטובים מהבית" לעתיד מגורים מתקדם יותר, AVmaster
קרדיט תמונה - LG

חברת LG הציגה חוויה צרכנית חדשה שונה מכל תערוכת IFA עד כה. מנהל הטכנולוגיה הראשי של LG, ד"ר I.P. Park עלה על הבמה בתצורת הולוגרמה ודיבר על  "החיים הטובים מהבית" – החזון העתידי של החברה. חזון זה של LG מדגיש את שלושת ערכי הליבה למגורים טובים יותר – לטפל במגוון מטלות, להעניק נוחות, ולייצר בידור לשעות הפנאי. 

"אלו זמנים חסרי תקדים, אשר גרמו לנו להיות פחות בטוחים לגבי העתיד," ציין ד"ר Park.   " LG מאמינה שזו הזדמנות ייחודית לחולל שינוי אמיתי בעולם על ידי מימוש פוטנציאל חדש לבית. כחברה חדשנית מובילה באורח חיים, הכפלנו את מחויבותנו לפתח מוצרים ושירותים חדשים ומשופרים המספקים חיים טובים לצרכנים ברחבי העולם. "

פלטפורמת הבינה המלאכותית של LG, LG ThinQ, ממשיכה להתפתח ולחדש כדי ליצור שירותים, פתרונות ומודלים עסקיים חדשים להוביל שינוי. " LG ThinQהוא הלב הפועם של החוויות החדשניות המעשירות את חיינו", אמר ד"ר Park כשהדגים כיצד האפליקציה המעודכנת LG ThinQ מספקת חוויה ממוקדת משתמשים, מתמיכת לקוחות ועד לרכישת ציוד. באמצעות האפליקציה, ה- Proactive Customer Service (PCC) מבוסס ה- AI יכול לנתח ולדווח על המצב התפעולי של מכשירי חשמל ואף לספק ייעוץ לתחזוקה או תיקון.

חברת LG מובילה חדשנות המתעלה על הפעולות הבסיסיות של הבית ומשקיעה בטכנולוגיות רחבות היקף תוך כדי שיפור חיי היומיום. ליין הרובוטים CLOi LG מספק דרך בטוחה מבחינת ריחוק חברתי, על מנת לספק שירותים במסעדות ובבתי חולים, ומאז יולי 2020 הרובוטיםLG CLOi ServeBots נפרסו במקומות מסחריים ברחבי קוריאה.

כחלוצה בתחום הרובוטיקה, LG שמה לה למטרה להרחיב את האקו-סיסטם של הרובוטים באמצעות פלטפורמת CLOi, תוך התמקדות בנהיגה אוטונומית, ניתוח מצבים ובקרת תנועה על ידי צמצום הזמן שלוקח לפיתוח מוצרים חדישים, הכוח המניע לצמית הענף. ד"ר Park הדגיש כיצד CLOi 2.0 יכול לשמש כתחליף יעיל לאינטראקציה אנושית, התואם למערכת הפעלה רובוטית בקוד הפתוח – Robot Operating System (ROS) 2. 

LG גם מפתחת טכנולוגיה לניהול רפואי מרחוק כחלק ממאמצי השינוי הדיגיטלי שלה. "באמצעות בינה מלאכותית אנו יכולים לפקח בקלות וביתר דיוק על בריאות הצרכנים 24/7," אמר ד"ר Park. "לאחרונה בקוריאה, ניהלנו בהצלחה פיילוט עם האוניברסיטה הלאומית של סיאול בשימוש AI לשיפור הניטור והטיפול בחולים עם מחלות כרוניות."

ד"ר Kim Kyung-ho, סגן נשיא בכיר לפתרונות עסקיים ב-LG אירופה, עלה לבמה אחרי ד"ר Park, כדי להציג את פלטפורמת LG ThinQ Home. במרחב מחיה אמיתי בעיר Pangyo בדרום קוריאה המוכרת גם כעמק הסיליקון בקוריאה, פלטפורמת ThinQ Home הפגינה בצורה מוחשית את חזון "החיים הטובים מהבית" של LG  – מגורים עתידיים אידיאליים אשר נועדו לספק אורח חיים בטוח ונוח יותר, באמצעות מכשירי החשמל החדשניים וטכנולוגיות IT מתקדמות של החברה. 

מקוריאה, הדריך ד"ר Park במציאות את האורחים ב-IFA, באמצעות פלטפורמת LG ThinQHome והדגים את העוזר האישי הביתי – מראה חכמה המאפשרת שליטה ביתית קלה ומלאה על ידי ניטור מכשירי חשמל ושימוש באנרגיה ביתית באמצעות פאנל אנרגיה משוכלל. עם חיבור לתחנת הטעינה של המכונית החשמלית בבית, הפאנל הטכנולוגי מאפשר לבעלי הבית, להטעין את המכונית החשמל ולשלוט עליה מרחוק. 

בנוסף לאירוע התקשורתי ההולוגרפי, מגוון הסרטונים של LG ממחישים את חזון החברה לחדשנות יומיומית, וניתן לצפות בהם בערוץ היוטיוב הגלובלי בעוד שהתערוכה הווירטואלית בביתן של החברה מספקת חוויה חיה של המוצרים ושל השירותים החדשניים של LG בתערוכת IFA 2020.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל