יום רביעי , אפריל 14 2021

LG מציעה את הפאנלים עם המסגרת הדקיקה ביותר בעולם לטובת קירות וידאו

LG מציעה את הפאנלים עם המסגרת הדקיקה ביותר בעולם לטובת קירות וידאו, AVmaster
עובי של פחות ממילימטר בין כל שני פאנלים. SVH7E החדש (תמונה: LG)

 

אחד האלמנטים החשובים ביותר ביצירת קירות וידאו הוא הצורך לספק תמונה גדולה שלמה ככל האפשר, תוך ניסיון להתמודד בתצוגה עם המסגרות הבלתי נמנעות שמקיפות את הפאנלים שמרכיבים את התצוגה הגדולה. כעת, עם הפאנל החדש של LG, שמכונה SVH7E, יכול להיות שזה יהיה יותר קל. לפי החברה מדובר בפאנל עם המסגרת הדקיקה ביותר בעולם עם עובי שמגיע ל-0.44 מ"מ בלבד, באופן שווה מכל צדדי הפאנל, כך שכמעט ואי אפשר להבחין בה למעשה. עם עובי מסגרת שכזה למעשה התמונה אמורה להיראות אחידה הרבה יותר, כשהעין יכולה אפילו להתעלם בכלל מהעובדה שהקיר בעצם מורכב ממספר רב למדי של מסכים קטנים הרבה יותר – בהצמדה של הפאנלים זה לזה מגיעים לעובי של 0.88 מ"מ בלבד של מסגרת, ובכך באמת קשה להבחין.

"כחלוצה של טכנולוגיית התצוגה OLED, בשוק הצרכני והעסקי כאחד, LG שואפת לספק חוויות צפייה היקפית אמיתיות. הקיר הזה מעניק לבעלים להמציא מחדש את מרחב התצוגה. היכולת להתאים את התצוגה כמעט לכל גודל שעולה על הדעת, ולהציג תכנים בבהירות יוצאת מן הכלל כזו, תעניק בוודאות ללקוחות שלנו כלי חדש ומדהים ליצירת תצוגות שיוצרות קשר", אמר בהכרזה המנדו סינהה, המנהל העסקי של LG בהודו.

כאמור, הפאנל החדש מציע תצוגת OLED והיא ברזולוציית Full HD (או 1920×1080 פיקסלים), עם זוויות צפייה חדות במיוחד ושמירה על אחידות תצוגה בכל זווית שמביטים את התצוגה הכוללת. LG הטמיעה במסכים את מערכת ההפעלה הקניינית שלה +WebOS 3.0 שמאפשרת להגדיר ולתפעל אותם באופן מלא ורציף, כולל דרך הענן, ובכך יש פנייה ברורה לשוק ה-B2B שזקוק לניהול מתקדם באיכות גבוהה של קירות וידאו לכל אורך היממה, במיוחד במתחמים כמו מלונות, שדות תעופה, מוזיאונים וכדומה.

ב-LG מספרים ש-SVH7E מציע בהירות גבוהה במיוחד באיכות שווה בכל נקודה בתצוגה, והיא גבוהה מספיק בכדי לראות את התמונה הגדולה בנוחות גם באור שמש בהיר במיוחד.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל