מדידאטה מדורגת ראשונה כספק  EDC מועדף

פתרון Rave EDC של מדידאטה דורג במקום הראשון כפתרון שנמצא בשימוש הרווח ביותר בתעשיה. דוח חדש שמפרסמת חברת ISR -Industry Standard Research, מדרג את מדידאטה, חברה בבעלות דאסו סיסטמס כספק הפתרון המועדף לקליטת נתונים אלקטרונית בתעשיית הפרמצבטיקה. כמוכן מציין הדוח, כי פתרון Rave EDC של מדידאטה נמצא לאחרונה בשימוש הגבוה ביותר בתעשיה.

 
קרדיט תמונה ותמונה ראשית - יח"צ

"מבחינת הלקוחות שלנו והמטופלים שלהם, הבסיס להצלחה במחקרים קליניים הוא מערכת אמינה, בטוחה וגמישה לקליטת נתונים אלקטרונית" אומר ויין ווקר, סגן נשיא Rave Platform Technology בחברת .Medidata ההכרה שהדוח החדש מעניק לנו, מחזקת את הביטחון שלנו, שיש לנו ידע וטכנולוגיה פורצי דרך כדי לתת מענה לצרכים ההולכים ומתפתחים של לקוחותינו".  

הדוח "The EDC Benchmarking and Market Dynamics" (מהדורה חמישית), סקר 114 משתתפים שהשיבו לשאלות במגוון נושאים, כולל שביעות רצון מספק ה-EDC, EDC selection criteria, ומגמות EDC.

הנשאלים מצפון אמריקה, אירופה ואסיה, בחרו ב- Rave EDC כפתרון המועדף לפי קלות השימוש עבור אתרים, ספונסרים, contract research organizations (CROs), סקיילביליות, גישה בזמן אמת לנתונים, גמישות לביצוע שינויים תוך כדי מחקר, תמיכה טכנית והדרכה.  

EDC הוא כלי משמעותי, שעוזר לקבוע את קצב המחקר ומגדיר את הצלחתו. הלקוחות מבקשים עבור הניסויים הקליניים שלהם פתרון טכנולוגי שיהיה גמיש וסקיילבילי ויעניק בטחון במידע תוך כדי התקדמות המחקר. בסופו של דבר, מערכת EDC יציבה תורמת להאצת הפיתוח ולהשקה של תרופות חדשות עבור מטופלים. 

Medidata היא חלוצה בתחום EDC ומובילה בתעשייה. פלטפורמת Medidata, פלטפורמת ה-Life Science האחודה של החברה, הכוללת את Rave EDC, מחברת מטופלים, אתרים, ספונסרים ושותפים בסביבת ענן מאובטחת וסקיילבילית במטרה להביא טיפולים משני-חיים.  

Medidata  היא חברה בת בבעלות מלאה של דאסו סיסטמס, שמובילה את הטרנספורמציה הדיגיטלית בתחום מדעי החיים באמצעות פלטפורמת 3DEXPERIENCE שלה. בעידן הרפואה המותאמת אישית זוהי הפלטפורמה המדעית והעסקית הראשונה מקצה לקצה, משלב המחקר ועד למסחור.

 
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG