שבת , פברואר 27 2021

Microsoft Teams משתדרגת במסכים תואמים

אם עד כה רשימת המכשירים המומלצים של Microsoft Teams הייתה מוגבלת בעיקר לחומרה עבור שיחות וועידה מקצועיות בחדרים גדולים הרי שהמסכים החדשים של החברה מתאימים גם למשרדים קטנים ועבודה מהבית.

התחרות בזירת שיחות הוועידה והעבודה מרחוק מעולם לא היה גדולה כל כך, ומיקרוסופט מבצעת צעד משמעותי  בדמות השקה של מסכי מגע תואמים ל-Microsoft Teams המכונים Microsoft Teams Displays (המסכים עצמם אינם מתוצרת מיקרוסופט).

המסכים החדשים מאפשרים לבצע מגוון של פעולות: שיחות צ'אט, שיחות וועידה, שיחות קוליות וקביעת פגישות. מלבד ממשק המגע, הם תומכים בזיהוי פקודות קוליות דרך קורטנה, העוזרת האישית של מיקרוסופט. לדוגמה, ניתן לצרף ולהזמין אנשים לשיחה או להציג את לוח הפגישות היומי.

יש להדגיש כי המסכים לא נועדו בהכרח להחליף את אמצעי העבודה המסורתיים כגון מחשבים אישיים והם מהווים סוג של שלוחה נוספת.

השימוש במסך כשלוחה נוספת חוסך את הצורך לחבר לסביבת העבודה ממכשירים כגון טלפונים שולחניים, דיבוריות, מצלמות או רמקולים (למרות שמי שמעוניין בהם, יכול כמובן לעשות זאת) ובכך לחסוך מקום רב בזמן עבודה מהבית.

דרך ממשק המגע אפשר להתאים את סביבת העבודה, האפליקציות והעיצוב באופן אישי למשתמש ולקבל התראות חשובות. אפשר גם לגרור קבצים ואת חלון ההודעות בין המסך הנוסף למחשב או לנעול את שניהם בלחיצת כפתור.

על מנת לדאוג לסביבה מאובטחת אפילו יותר, המשתמש יכול לכסות את המצלמה במהירות וכמובן להשתיק באופן מידי את המיקרופון. כמו כן, צוות ה-IT מסוגל לבצע עדכוני תוכנה ולטפל באספקטים אחרים דרך שליטה מרחוק. בנוסף לכל אלו, ניתן לדרוש מן המשתמשים להתחבר לסביבת הענן המאובטחת של מיקרוסופט, Azure.

המכשיר הראשון שמשתייך לסדרה הוא ה- ThinkSmart View  של Lenovo (מחיר בחו"ל 349.99$, לא כולל הנחת קופון בשווי 60 דולר). המסך הוא בגודל של 8 אינץ' ברזולוציה של 1280 על 800 ומגיע עם 2GB זיכרון פנימי, נפח אחסון של 8GB, רמקול מובנה בעוצמה של 10 וואט ומערך כפול של מיקרופונים ומצלמה ברזולוציה של 5 מגה פיקסל.

Yealink תהיה החברה הבאה אשר תציג מכשיר בסדרה החדשה ולא מן הנמנע כי בעתיד יצטרפו חברות נוספות אשר יציעו מכשירים עם מפרטים מרשימים יותר. 

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל