יום חמישי , פברואר 25 2021

MSolutions מכריזה על MS6U41A USB Extender Set עם USB-C ותאימות ל-3- USB

Solutions השיקה זה עתה ערכת מרחיקי USB – המרחיבה את יכולות רוחב הפס למשתמשים בחללי ישיבות, כיתות וסביבות AV דומות. ה- MS6U41A שהוא מרחיק 3-USB ו- USB-C זמין באופן מידי ועונה על הדרישות הקיימות להעברת USB. Msolutions הם בין החברות הראשונות להרחיק גם מקור נתונים מסוג USB-C וגם ארבעה התקנים תואמי USB 3.0, אשר כולל גם הרחקה של מצלמות PTZ, על פני מרחקים של עד 100 מטר באמצעות כבל רשת E5CAT ומעלה.

MSolutions  מכריזה על MS6U41A USB Extender Set עם USB-C ותאימות ל-3- USB, AVmaster

ל- – MS6U41A אודיו דו כיווני ויכולות העברת נתונים שיכולות להעביר שני ערוצי שמע בין המשדר למקלט לשני הכיוונים, ליחידה גם RS-232 טורי ויש לה יכולת להיות מוזנת דו כיוונית (מהמשדר או מהמקלט). המרחיקים תומכים במערכות וידאו ובמצלמות PTZ. זה הופך את MS6U41A לפתרון All-in-One אידיאלי בכל מקום אשר קיים USB. שימושי ביותר בסביבות ארגוניות וחינוך.

בנוסף למצלמות, יכולת ההרחקה של ה- MS6U41A במוצרים תומכי USB 3.0 כגון מסכי מגע, לוחות חכמים, כוננים קשיחים, בקרי משחק, התקני שמע USB, מדפסות, סורקים ו- HID (התקני ממשק אנושיים). ארבעת ערוצי ה-compatible USB 3.0 שלו מציעים אפשרויות חיבור להתקני KVM בעלי מספר פורטים של USB.     ה- MS6U41A נותן חיזוק למשמעות של  All-in-One באמצעות חיבוריות Plug-and-Play שאינה דורשת שום תוכנה חיצונית או דרייברים.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל